کد مطلب: 

6247

تخلف برخی از شعب کشیک بانک‌ها

برخلاف ادعای فعالیت 30 درصد شعب بانک‌ها در ایام نوروز،مشاهدات میدانی خبرنگارتسنیم از برخی شعب کشیک بانک‌های تهرانی حکایت از عدم فعالیت تعدادی از بانک‌ها در این روزها دارد.

 
به گزارش سیتنا، روزهای پایانی سال 1391 در حالی سپری شد که بانک مرکزی و بانک‌های دولتی و خصوصی با صدور اطلاعیه‌هایی جداگانه به مردم اطمینان می دادند که در ایام نوروز بانک‌ها شعب کشیک دارند.
 
این اولین بار نیست که در تعطیلات رسمی کشور، سیستم بانکی شعب کشیک را برای خدمات رسانی به مردم معرفی می‌کند ولی اینبار برخی از شعب کشیک برخلاف اطلاع رسانی قبلی در ایام نوروز به جای اینکه باز باشند و به مردم خدمت رسانی کنند بنا به هر دلیلی تعطیل بودند.
 
خبرنگار ما به تعدادی از شعب کشیک برخی بانک‌ها (طبق آنچه در سایت رسمی این بانک‌ها ثبت و اعلام شده بود) مراجعه کرد اما برخلاف اعلام این بانک‌ها، شعب تعطیل بودند و با این حساب بانکی‌ها ترجیح دادند شعب کشیک نوروزی "نوروز" را در خانه سپری کنند.
 
به گزارش تسنیم ، ابراهیم درویشی معاون نظارتی بانک مرکزی پیشتر اعلام کرده بود که در ایام تعطیلات نوروز‌20 الی‌30 درصد از شعب بانکها و موسسات اعتباری در تهران و سراسر کشور  به ارائه خدمات خواهند پرداخت.
 
گفتنی است بانک مرکزی به منظور رفاه حال هموطنان و ارائه خدمات بهتر در روزهای پایانی سال و ایام نوروز ، اول اسفندماه طی بخشنامه ای مواردی همچون تجهیز و پشتیبانی فنی لازم کلیه دستگاه‌های خودپرداز جهت تأمین نقدینگی و رفع خرابی‌های احتمالی ؛ در دسترس بودن دائمی خدمات بانکداری الکترونیک و رفع نقص‌های فنی و همچنین پاسخگویی مناسب به مشتریان در اسرع وقت ؛ دایر نمودن شعب کشیک حتی‌المقدور در تمام نقاط کشور و اطلاع‌رسانی کافی در این ارتباط از طریق پایگاه اطلاع رسانی بانکها و سایر رسانه‌های جمعی را به بانک های کشور تاکید کرده است .
انتهای پیام

به این محتوا امتیاز دهید: 

هنوز رأی ندارید
سیتنا 5
2013-03-23 05:29

افزودن دیدگاه جدید