کد مطلب: 

6131

تجمیع الکترونیکی سوابق بیمه‌ای؛ رویت سوابق در سایت تامین اجتماعی

تجمیع الکترونیکی سوابق بیمه‌ای؛ رویت سوابق در سایت تامین اجتماعی

مدیرکل نام نویسی حساب های انفرادی سازمان تامین اجتماعی، گفت: افراد تحت پوشش این سازمان، برای تجمیع سوابق بیمه ای خود نیاز به مراجعه به شعب مختلف ندارند.

به گزارش سیتنا،‌ "حسینی"  افزود: فردی که در کارگاه های مختلف کار کرده است، برای تجمیع سوابق خود می تواند به آخرین شعبه محل پرداخت بیمه مراجعه کند و برای جمع آوری سابقه درخواست دهد.

وی گفت: از دو سال پیش،‌ جمع آوری سوابق به صورت الکترونیکی و پس از درخواست فرد انجام و سوابق در کمتر از یک هفته تجمیع می شود.

حسینی به بیمه شدگان تامین اجتماعی توصیه کرد پیش از مراجعه و ارائه درخواست برای تجمیع سوابق به سایت www.tamin.ir مراجعه و سوابق خود را مشاهده کنند.

مدیرکل نام نویسی حساب های انفرادی سازمان تامین اجتماعی افزود: از سال آینده رسیدگی به اعتراض های افراد نیز از طریق این سایت انجام می شود.

حسینی همچنین تاکید کرد : افرادی که می خواهند بدانند که کارفرما برای آنان حق بیمه پرداخت کرده است یا خیر؟ می توانند به بخش رویت سوابق سایت تامین اجتماعی مراجعه کنند.

وی افزود: این افراد در صورتی که مستنداتی درباره پرداخت نشدن سهم بیمه کارفرما داشته باشند، قابل رسیدگی است.

حسینی در پاسخ به سئوالی درباره کم شدن تعداد برگه های دفترچه های تامین اجتماعی گفت: این دفترچه ها از ابتدا برای بیمه شدگان عادی 15نسخه ، مستمری بگیران 24 نسخه و بیماران خاص 45 نسخه داشته است.

وی افزود: میانگین مراجعه افراد تحت پوشش بیمه تامین اجتماعی به مراکز درمانی 11 بار در سال است.

انتهای پیام

به این محتوا امتیاز دهید: 

هنوز رأی ندارید
سیتنا 5
2013-03-14 13:44

افزودن دیدگاه جدید