کد مطلب: 

6061

1771 نفر برنده دومین دوره قرعه کشی جشنواره عید تا عید بانک صادرات ایران

دومین دوره قرعه کشی جشنواره عید تا عید ویژه حساب‎های پذیرندگان دستگاه‌های پایانه فروش در بانک صادرات ایران با هدف ترویج فرهنگ بانکداری الکترونیک و تقدیر از پذیرندگان روز سه شنبه 15 اسفند ماه برگزار شد.

 
به گزارش سیتنا به نقل از روابط عمومی بانک صادرات ایران ، این بانک در پاسخ به اعتماد و همراهی مشتریان، جشنواره عید تا عید (از میلاد پیامبر اکرم (ص) تا میلاد حضرت فاطمه زهرا (س)) را به منظور اعطاء تسهیلات ویژه و جوایز ارزنده به پذیرندگان فعال دارای حساب در بانک صادرات ایران و متصل به پایانه های فروش را از 10 بهمن ماه سال­ جاری تا 10 اردیبهشت ماه سال 92 به اجرا در آورده و در این راستا دومین دوره قرعه کشی را در 15 اسفند برگزار کرد و مبلغ 12.268.000.000 میلیارد ریال برای تعداد 1771 برنده تعیین و فهرست آنها در وب سایت این بانک به نشانی: www.bsi.ir درج شده است.
 
گفتنی است اولین دوره قرعه کشی پذیرندگان 22 بهمن ماه برگزار و مبلغ 12 میلیارد و 500 میلیون ریال برای تعداد 2051 برند تعیین گردید و سومین دوره قرعه کشی نیز در اواسط فروردین ماه سال آتی برگزار خواهد شد.
 
بر اساس طرح یاد شده، پذیرندگان بر مبنای شاخص­‎های مربوط به معدل ماهیانه مانده حساب حاصل از تراکنش های بر روی پایانه فروش ارزیابی و با توجه به امتیاز به دست آمده در یکی از 9 دامنه امتیاز رتبه بندی و بر حسب آن از تسهیلات و جوایز ویژه بهره مند خواهند شد.
 
شایان ذکر است این بانک با هدف قدردانی از همراهی و وفاداری مشتریان طی این طرح به پذیرندگان تا سقف 2 میلیارد و 500 میلیون ریال تسهیلات اعطا خواهد نمود و متقاضیان لازم است جهت استفاده از تسهیلات اعطای حداقل در 3 ماه متوالی 30 امتیاز لازم کسب نمایند. در ضمن پذیرندگانی که امتیاز مطلوب را کسب نمایند می توانند حداکثر 5 نفر را جهت دریافت تسهیلات در قالب طرح مبین شامل خرید کالا، خرید خودرو و جعاله تعمیرات مسکن به بانک معرفی نمایند.
 
بر اساس این گزارش مشتریان و پذیرندگان گرامی می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر و آگاهی از فهرست پذیرندگان برنده شده در اولین و دومین دوره قرعه کشی به وب سایت این بانک به نشانی www.bsi.ir مراجعه نمایند.
انتهای پیام

به این محتوا امتیاز دهید: 

هنوز رأی ندارید
سیتنا 5
2013-03-09 06:07

افزودن دیدگاه جدید