کد مطلب: 

5902

وقتی شبکه‎ی آل سعود نگران حواشی توسعه‎ی "رایتل" در ایران است!

وقتی شبکه‎ی آل سعود نگران حواشی توسعه‎ی "رایتل" در ایران است!

سایت "العربیه" که با حمایت مستقیم دربار پادشاهی آل سعود در عرصه‎ی سایبری فعالیت می‎کند، با انتشار گزارشی از نوع گزارش‎های مخصوص این شبکه، به تحلیل حواشی فعالیت اپراتور سوم تلفن همراه "رایتل" در ایران پرداخته است.

 

به گزارش سیتنا (citna.ir)، سایت تلویزیون "العربیه" که همواره تندترین اخبار در خصوص وقایع داخلی و بین المللی مرتبط با ایران،  عمدتاً با محتوایی مغرضانه را منتشر می‎کند، این بار سراغ "رایتل" رفته و نظر مراجع عظام تقلید در خصوص تماس تصویری با رایتل را گزینشی و جهت دار منتشر کرده است.

 

این سایت در پایان گزارش خود نتیجه گیری کرده است که "به رغم تحریم روحانیون و برخی مسوولان حکومت در ایران، مردم این کشور همچنان به انتظار رسیدن این نوع موبایل نشسته‎اند تا با راه اندازی این سیستم امکان ارتباط سریع به اینترنت و مکالمات ویدیویی برای آنها فراهم شود."

 

این شبکه‎ی خبری وابسته به آل سعود بدون اشاره به وضعیت اپراتورهای موبایل در عربستان و اینکه آیا نسل سوم موبایل در این کشور ارائه می‎شود یا خیر؟ تاکید کرده است که موبایل نسل سوم سال‎ها پیش در کشورهای همسایه‎ی ایران تجربه شده است!

 

مدیران این شبکه‎ی خبری سعودی که اینچنین نگران حساسیت‎ علمای شیعه در مورد خدمات رایتل در ایران هستند، حتما اطلاع دارند که حکومت عربستان برای مقطعی حتی اجازه ورود موبایل‎های دوربین دار به این کشور را نمی‎داد.

انتهای پیام

به این محتوا امتیاز دهید: 

هنوز رأی ندارید
سیتنا 5
2013-02-25 15:36

دیدگاه‌ها

تصویر ناشناس
درسته که شبکه العربیه مشکل داره ولی انتقادش وارده آقا در مورد ورود نسل سوم به کشورهای همسایه هم بد نیست بدانید نسل سوم تنها در کشور ما عقب مانده افغانستان عراق یمن قطر امارات عربستان و...بجز ایران واحتمالا سوریه نسل سوم فعال دارند انصاف گاهی خوب است شما هم در غرض ورزی کم از برادران سعودی تان ندارید
ارسال شده توسط ناشناس در 11 دى 48 - 04:03
تصویر مکبر
فقط می تونم بگم که متاسفانه در ایران با فناوری های جدید انفعالی برخورد می شود!هر چیزی خوب وبد داره فواید رایتل بسیار بسیار ...نسبت به مضران ان بالاست و باید هر چه سریعتر همهگیر شود
ارسال شده توسط مکبر در 11 دى 48 - 04:03

افزودن دیدگاه جدید