کد مطلب: 

5879

پنج دقیقه مکالمه رایگان داخل شبکه برای مشترکان همراه اول در زمان اتمام شارژ

همراه اول در راستای شعار «هیچ کس تنها نیست» با ارائه مجموعه سرویس های چتر اضطراری، مشترکین اعتباری خود را در هنگام اتمام شارژ حمایت می کند.

به گزارش سیتنا به نقل از روابط عمومی شرکت ارتباطات سیار ایران، سرویس های چتر اضطراری همراه اول شامل "مکالمه اضطراری"، "درخواست تماس" و "درخواست شارژ" بوده که با کد میانبر #26*111*  قابل استفاده است.

در سرویس "مکالمه اضطراری"، مشترکینی که شارژ کافی ندارند می توانند از همراه اول بخواهند که پنج دقیقه مکالمه رایگان داخل شبکه به ایشان ارائه کند. در شرایط اضطراری (اتمام شارژ) با ارسال کد #26*111* از همراه اول 5 دقیقه مکالمه رایگان با شماره های همراه اول و تلفن ثابت، قابل دریافت است.  مهلت استفاده از این «پنج دقیقه» تا یک روز خواهد بود.

از طریق سرویس "درخواست تماس"، مشترکینی که شارژ کافی ندارند می توانند از سایر مشترکین همراه اول بخواهند که با ایشان تماس بگیرند. در شرایط اضطراری با ارسال کد مذکور و اعلام شماره مشترک مورد نظر، از سایر مشترکین همراه اول می توان درخواست تماس نمود. این درخواست از طریق پیامک به اطلاع مشترک مورد نظر خواهد رسید.

با سرویس "درخواست شارژ" نیز مشترکینی که شارژ کافی ندارند می -توانند از سایر مشترکین همراه اول بخواهند که برای ایشان انتقال شارژ انجام دهند. در شرایط اضطراری با ارسال کد مذکور و اعلام شماره مشترک مورد نظر، می توان از سایر مشترکین همراه اول درخواست شارژ نمود. مبلغ این شارژ 1000 تومان خواهد بود. درخواست شارژ از طریق پیامک به اطلاع مشترک مورد نظر خواهد رسید و این امکان را به مشترک می دهد تا با ارسال عدد 1 انتقال 1000 تومان شارژ را تائید و یا با ارسال عدد 2 درخواست را رد کند. در صورت تایید مشترک انتقال دهنده شارژ، مبلغ 1000 تومان به حساب وی منظور می شود و با کسر 40 تومان به عنوان کارمزد انتقال، مبلغ 960 تومان به اعتبار متقاضی انتقال خواهد یافت.

مشترکین همراه اول می توانند جهت کسب اطلاعات در خصوص شرایط عمومی و محدودیت های سرویس ها به نشانی www.mci.ir مراجعه کنند.

انتهای پیام

به این محتوا امتیاز دهید: 

میانگین: 4.3 (3 رای)
سیتنا 5
2013-02-24 10:39

افزودن دیدگاه جدید