کد مطلب: 

5671

مدیرعامل شرکت مخابرات ایران، خبر داد: انتظار سودآوری طرح تجاری مخابرات از سال سوم

مدیرعامل شرکت مخابرات ایران، خبر داد: انتظار سودآوری طرح تجاری مخابرات از سال سوم

مدیرعامل شرکت مخابرات ایران، از طرح تجاری 5 ساله‎ی این شرکت برای توسعه‎ی مبحث بازاریابی خبرداد و پیش بینی کرد که این طرح از سال سوم به سودآوری برسد.

"مظفر پوررنجبر" مدیرعامل شرکت مخابرات ایران در گفت‎وگو با خبرنگار سیتنا (citna.ir)، در خصوص روند تدوین و پیاده سازی استراتژی و برنامه‎های تبلیغاتی شرکت مخابرات ایران برای توسعه‎ی‎ طرح تجاری، گفت: ما برای تدوین استراتژی از مشاورین داخلی و خارجی استفاده کرده‎ایم که در داخل استراتژی ما یک بحث، تبلیغات است که این بخش توسط مشاورین داخلی طراحی شده است.

 

وی ادامه داد: علاوه بر این، اساسا بحث تبلیغات ما نگاه از سمت مردم به داخل شرکت است. که در این راستا موارد مورد پسند مردم را گلچین کرده و اقداماتمان را بر مبنای نیاز و علایق مردم پایه ریزی می‎کنیم، که یک نمونه از این موارد بحث فروشگاه است.

پوررنجبر در پاسخ به دیگر سوال خبرنگار سیتنا در ارتباط با پیش بینی های این شرکت برای افزایش سود در کوتاه مدت و دراز مدت، گفت: این موارد در طرح تجاری ما موجود است که هم در دراز مدت و هم در کوتاه مدت آثارش نمایان خواهد شد. ولی طبیعتا ما یک طرح 5 ساله داریم که انشالله از سال سوم سودآوری خودش را نشان خواهد داد.

انتهای پیام

به این محتوا امتیاز دهید: 

هنوز رأی ندارید
سیتنا 5
2013-02-11 20:30

دیدگاه‌ها

تصویر ناشناس
با سلام متاسفانه هرگونه طرحی با سیستم مدیریت فعلی و مدیران فعلی بعید است که انتظارات را براورده کند البته سودآوری مخابرات به علت مصرف بی رویه توسط مشترکین است به همین دلیل به فکر تغییر استراتژی و مدیران نیستند.
ارسال شده توسط ناشناس در 11 دى 48 - 04:03

افزودن دیدگاه جدید