کد مطلب: 

5596

هشدار! خبر عجیب یک‌ زن درباره‎ی آیفون 4S+ عکس

هشدار! خبر عجیب یک‌ زن درباره‎ی آیفون 4S+ عکس
یک مدیر بازاریابی در نیویورک گفت: باتری آیفون ۴S او خود به خود ذوب شده و گوشی او را کاملا خراب کرده است اما شرکت اپل از دادن خسارت به این خانم خودداری کرده است.

به گزارش سیتنا، خانم Shibani Bhujle گفت: این اتفاق زمانی رخ داد که گوشی من خاموش بود و روی میز نشسته بودم. هنگامی که من در حال قهوه خوردن بودم متوجه بوی شدید سوختن شدم. گوشی را برداشتم و احساس کردم که آن خیلی داغ شده است. بسیار وحشت کردم. نمی توانستم آن را نگه دارم. هر لحظه انتظار داشتم که گوشی منفجر شود. وقتی دیدم گوشی روشن نمی شود درب پشت گوشی را باز کردم و متوجه شدم باتری لیتیومی آن ذوب شده است و به همین علت انگشتان دستم دچار سوزش شد.

به گزارش جام، با وجود ادعاهای این خانم اپل از تعویض گوشی امتناع کرد و به او گفت برای استفاده از بیمه باید ۲۰۰ دلار بپردازی تا یک گوشی جدید به شما ارائه شود. ظاهرا تمام شدن مدت گارانتی و بیمه نبودن این گوشی علت عدم تعویض آن از طرف شرکت اپل بوده است.

پیش از این نیز در سال ۲۰۱۱ صاحب یک آیفون ۴ گزارش ساطع شدن دود از گوشی اش در کابین هواپیما را داده بود و همچنین در سال ۲۰۰۸ صاحب یک ۳G ادعا کرده بود هنگامی که در خواب به سر می برده گوشی او در جیبش بیش از حد گرم شده و باعث سوزش پایش شده بود.
 

به این محتوا امتیاز دهید: 

هنوز رأی ندارید
سیتنا 5
2013-02-05 20:11

افزودن دیدگاه جدید