کد مطلب: 

553

فروش 30 میلیونی گوشی‌های سری گلکسی‌اس سامسونگ

فروش 30 میلیونی گوشی‌های سری گلکسی‌اس سامسونگ

 شرکت سامسونگ اعلام کرد موفق به فروش ۳۰ میلیون دستگاه تلفن همراه گالاکسی‌اس و جانشین این گوشی یعنی گالاکسی‌اس ۲ شده است.

به گزارش سازمان خبری فناوری اطلاعات و ارتباطات (سیتنا) به نقل از فارنت، سهم گالاکسی‌اس از این رقم که حاصل از فروش این دو گوشی در سراسر جهان است، ۶۶ درصد یعنی در حدود ۲۰ میلیون دستگاه اعلام شده‌است. در نتیجه سهم گالاکسی‌اس ۲ از این رقم نیز در حدود ۱۰ میلیون دستگاه بوده است.

 

گالاکسی‌اس ۲ پیش از این عنوان سریع‌ترین فروش در میان تلفن‌های همراه شرکت سامسونگ را نیز به خود اختصاص داده بود توانسته است در مدت ۵ ماه رکورد فروش ۱۰ میلیون دستگاه را به خود اختصاص دهد.

بنابر آخرین آمار تاکنون ۱۹۰ میلیون گوشی با سیستم عامل اندروید گوگل به فروش رفته است  که سهم ۳۰ میلیونی دو برادر گالاکسی‌اس سهم قابل توجهی به حساب می‌آید.

گالاکسی‌اس ۲ تاکنون در بسیاری از جشنواره‌ها مانند, Mobile Choice and Consumer Award 2011 Gadget Award 2011 به عنوان گوشی برتر سال ۲۰۱۱ برگزیده شده است. (البته در غیاب آیفون ۴S).

سامسونگ باید از این دو برادر گالاکسی‌اس متشکر باشد چرا که این شرکت را به عنوان دومین برند پرفروش در بازار تلفن همراه هوشمند در سه ماهه‌دوم سال جاری مطرح کرده‌اند و حتی باعث شده‌اند که سامسونگ در برخی کشورهای اروپایی شامل آلمان، ایتالیا و فرانسه صدرنشین بازار باشد.

انتهای پیام

به این محتوا امتیاز دهید: 

هنوز رأی ندارید
سیتنا 5
2011-10-18 20:19

افزودن دیدگاه جدید