کد مطلب: 

5455

اعلام برندگان مناقصه‎ی خدمات نگهداری، پشتیبانی و بهسازی شبکه مادر مخابراتی کشور

برندگان مناقصه خدمات نگهداری، پشتیبانی و بهسازی شبکه مادر مخابراتی و ارتباطی کشور در مناطق هشتگانه شبکه راه دور شرکت ارتباطات زیرساخت مشخص شدند.

به گزارش سیتنا، مهندس "حسن شاهی" معاون بهره برداری و مدیریت شبکه شرکت ارتباطات زیرساخت، افزود: پیمانکاران برنده مناقصه شبکه راه دور زیرساخت در مناطق هشتگانه مخابراتی نگهداری تمام مراکز و سایتها، همراه با تجهیزات سوئیچ، انتقال، دیتا، تأسیسات، تغذیه و نیرو و راههای اختصاصی دسترسی به ایستگاههای صعب العبور و شبکه فیبر نوری را برعهده خواهند گرفت.

مهندس شاهی  تصریح کرد: به منظور تسریع در کار موضوع به برندگان مناقصه در بعضی مناطق ابلاغ شده است و با تکمیل مراحل بررسی به سایر برندگان نیز ابلاغ خواهد شد.

وی در ادامه گفت: منطقه دو مخابرات کشوری شامل استانهای: تهران، البرز، قزوین، زنجان، سمنان، قم است و نگهداری شبکه راه دور زیرساخت رادر این استانها شرکت «صنعتی و بازرگانی صنام» برعهده خواهد گرفت.

 

معاون بهره برداری و مدیریت شبکه شرکت ارتباطات زیرساخت تصریح کرد: منطقه سه مخابرات کشوری شامل استان‎های اصفهان، کرمان، یزد، چهارمحال و بختیاری است و شرکت «تکفام» پیمانکار زیرساخت برای نگهداری شبکه ارتباطی زیرساخت در این استان هاست.

وی توضیح داد:منطقه چهار مخابرات کشوری نیز شامل استانهای :آذربایجان شرقی،آذربایجان غربی، اردبیل است و شرکت «کاراتلفن» پیمانکار زیرساخت در این منطقه است.

 

مهندس شاهی در ادامه گفت: منطقه پنج مخابرات کشوری شامل استانهای خراسان رضوی، خراسان شمالی، خراسان جنوبی، سیستان و بلوچستان است و شرکت« مهندسی پرسو الکتریک رادمهر» پیمانکار زیرساخت برای نگهداری شبکه ارتباطی زیرساخت در این استان هاست.

وی افزود: منطقه شش مخابرات کشوری شامل استانهای خوزستان و لرستان است و شرکت «تحقیقاتی آزمون کیفیت» پیمانکار شبکه راه دور زیرساخت در این منطقه است.

معاون بهره برداری و مدیریت شبکه شرکت ارتباطات زیرساخت  توضیح داد: منطقه هفت مخابرات کشوری شامل استانهای فارس، هرمزگان ، بوشهر، کهگیلویه و بویراحمد است و شرکت ارتباطات آپادانا سیار» نگهداری شبکه راه دور زیرساخت را در این استان ها برعهده خواهد گرفت.

لازم به توضیح است که شبکه وسیع راه دور کشور شامل 100 مرکز سوئیچ راه دور SC/PC وحدود 700 ایستگاه راه دوراست.

انتهای پیام

به این محتوا امتیاز دهید: 

هنوز رأی ندارید
سیتنا 5
2013-01-27 09:34

افزودن دیدگاه جدید