کد مطلب: 

529

فروش شماره‌های رند طلائی تلفن ثابت به قیمت 2 میلیون تومان

فروش شماره‌های رند طلائی تلفن ثابت به قیمت 2 میلیون تومان

پس از گذشت دو سال، شرکت مخابرات تهران به عنوان نخستین زیر مجموعه از مخابرات ایران، تصمیم گرفت شماره‌های رند تلفن ثابت را به پول تبدیل کند.
 به گزارش سیتنا از فارس، شرکت مخابرات تهران به عنوان نخستین شرکت از مجموعه شرکت‌های استانی مخابرات ایران، فروش شماره‌های تلفن ثابت رند را آغاز کرد.
شرکت مخابرات حدود 2 سال است که در پی برگزاری مزایده شماره‌های رند است و مخابرات تهران هم‌اکنون تصمیم گرفته که گنجینه شماره‌های رند را به پول تبدیل کند.
براساس این گزارش، مخابرات تهران تصمیم فروش شماره‌های رند را در چند مرحله دارد که نخستین مرحله با فروش 70 شماره رند آغاز خواهد شد و البته این تمام شماره‌های رند در اختیار استان تهران نیست.
نحوه فروش شماره‌های رند، با فروش شماره‌های معمولی متفاوت است و مخابرات تهران برای فروش شماره‌های رند، فروش امتیاز شماره‌ها به یک شرکت واسط را انتخاب کرده و امکان خرید برای مشترکان معمولی فراهم نیست.
البته قیمت‌ فروش شماره‌های در شرکت واسط، بر اساس قیمت پایه مصوبه مجمع شرکت مخابرات ایران است و این شرکت مجاز به فروش گران‌تر از مصوبه مجمع نیست.
این امکان نیز وجود دارد که 3 شرکت متقاضی، به صورت اشتراکی،70 هزار شماره به مزایده گذاشته را بخرند.
مزایده فروش امتیاز شماره‌های رند تلفن ثابت در مخابرات تهران، در قالب 3 گروه طلایی، نقره‌ای و سفارشی است و شماره‌های الماس تلفن ثابت که بهترین و رندترین شماره‌ها هستند را شامل نمی‌شود.
بنابراین مخابرات باز هم برای عرضه شماره‌‌های الماس دست‌نگه داشته است.
پیش از این نیز اگر مشترکی برای خرید هر شماره رند (سفارشی، نقره‌ای و طلائی) به هر یک از مراکز مخابراتی استان تهران مراجعه می‌کرد، می‌توانست شماره مورد نظر خود را خریداری کند که روال هم‌اکنون نیز ادامه دارد.
هم‌‌اکنون قیمت فروش هر شماره‌ رند سفارشی تلفن ثابت 350 هزار تومان، شماره رند نقره‌ای 750 هزار تومان و شماره رند طلائی 2 میلیون تومان است.
 انتهای پیام
 

به این محتوا امتیاز دهید: 

هنوز رأی ندارید
سیتنا 5
2011-10-16 08:32

افزودن دیدگاه جدید