کد مطلب: 

518

دستگیری فردی که تصاویر مبتذل را در فیسبوک بارگذاری می‌کرد

دستگیری فردی که تصاویر مبتذل را در فیسبوک بارگذاری می‌کرد

رییس پلیس فضای تولید و تبادل اطلاعات فرماندهی انتظامی استان خراسان شمالی از دستگیری مجرم اینترنتی که اقدام به بارگزاری تصاویر مبتذل در فیسبوک می‌کرد، خبرداد.

 

به گزارش سیتنا به نقل از ایسنا، سرهنگ یلی با بیان اینکه با وصول اخباری مبنی بر این که برخی از کاربران فیسبوک اقدام به بارگزاری تصاویر مبتذل و غیراخلاقی در شبکه‌های اجتماعی اینترنتی می‌کنند گفت: از آنجایی که انتشار اطلاعات در فضای مجازی آثار تخریبی برای جامعه و شهروندان را به دنبال داشت، ماموران پلیس فتا وارد عمل شدند.

 

وی با بیان اینکه پلیس فتا با انجام گشت‌های سایبری و رصد فضای مجازی فردی که اقدام به ایجاد کامنت‌هایی به همراه تصاویر مبتذل و غیراخلاقی در فضای فیسبوک می‌کرد را شناسایی کردند گفت: این فرد مورد با ایجاد گروه‌های دوست‌یابی درصدد اغفال و جذب افراد به ویژه دختران جوان بوده و هدایت گروه‌های دوست‌یابی را نیز در شبکه‌های اجتماعی به عهده داشت.

 

یلی با اشاره به دستگیری متهم در یک عملیات غافلگیرانه گفت: در بازرسی از محل کار و منزل وی دو دستگاه رایانه حاوی تصاویر مبتذل و غیراخلاقی کشف شد که متهم نیز در مقابل ارائه مستندات و اقدامات فنی پلیس فتا لب به اعتراف گشود و به بزه انتسابی اعتراف کرد و به مقامات قضایی نیز معرفی شد.

انتهای پیام

به این محتوا امتیاز دهید: 

هنوز رأی ندارید
سیتنا 5
2011-10-15 13:09

افزودن دیدگاه جدید