کد مطلب: 

5074

ارائه‎ی اینترنت همراه یک مگ روی سیم‎کارت‎های رایتل/ با خرید یک سیم کارت دائمی رایتل، یک سیم کارت اعتباری هدیه بگیرید

ارائه‎ی اینترنت همراه یک مگ روی سیم‎کارت‎های رایتل/ با خرید یک سیم کارت دائمی رایتل، یک سیم کارت اعتباری هدیه بگیرید

در جشنواره برف رایتل، به ازای خرید یک سیم کارت دائمی، یک سیم کارت اعتباری هدیه به مشترکین ارائه می‌شود، ضمن اینکه برای اولین بار در کشور اینترنت پرسرعت همراه تا یک مگا بیت بر ثانیه بر روی سیم کارت های دیتا و دائمی مشترکین  ارائه می‌شود.

 

به گزارش سیتنا، روابط عمومی رایتل تاکید کرد: در این جشنواره که از اول دی ماه آغاز و تا پایان اسفند ماه همین سال ادامه می یابد، محصولات و خدمات رایتل، در قالب بسته ها و طرحهای گوناگون متناسب با نیازها و سلیقه های مختلف کلیه متقاضیان و مشترکین انواع سیم کارت های رایتل ارائه خواهد شد.

 

در جشنواره برف، سیم کارت دائمی با یک ماه تماس تصویری نامحدود، 500 مگابایت اینترنت و 120 پیامک رایگان ارائه می‌شود. ضمن اینکه به هر خریدار سیم کارت دائمی در طول این فصل یک عدد سیم کارت اعتباری هدیه ارائه می‌شود.

 

سیم کارت‌های اعتباری رایتل نیز در این جشنواره، با هدیه های ویژه‌ای شامل 100,000 ریال اعتبار اولیه و 1 گیگ اینترنت رایگان به بازار عرضه می‌شود. پس از اتمام اعتبار هدیه، به منظور افزایش اعتبار و ادامه استفاده از خدمات رایتل، امکان شارژ با مبالغ معین وجود دارد.

افزایش اعتبار از طریق خرید انواع کارت شارژ یا به شیوه های الکترونیکی ممکن است. به شارژهای 50,000 و 100,000 ریالی، به ترتیب، %10 و %15 اعتبار هدیه تعلق می گیرد.در صورت انجام شارژ به صورت الکترونیکی، برای هر سه نوع شارژ، %5 شارژ دیگر نیز به عنوان هدیه ارائه می شود.

 

رایتل برای مشترکینی که تنها مایل به استفاده از اینترنت و پیامک هستند سیم کارت دیتا عرضه می‌کند. با استفاده از این سیم کارت دسترسی به اینترنت پرسرعت 3Gدر حال حرکت و همچنین ارسال و دریافت پیامک برای مشترکین ممکن شده است. با در نظر گرفتن سرعتهای مختلف قابل عرضه به مشترکین، هزینه این خدمت، به صرفه تر از سیم کارتهای دائمی و اعتباری است. سیم کارت دیتای رایتل در انواع تجهیزات همچون تبلت، لپ تاپ و مودم هایUSB قابل استفاده است.

 

 

سیم کارت دیتای رایتل، برای اولین بار با سرعت 128 و 512 کیلوبیت بر ثانیه و یک مگا بیت بر ثانیه به قیمت 200,000 ریال و همراه با مجموعه ای از خدمات رایگان عرضه می شود. هدایای سیم کارت دیتای رایتل ویژه جشنواره برف عبارتند از یک گیگا بایت اینترنت و 250 پیامک فارسی و 250 پیامک انگلیسی رایگان.

 

علاقه مندان به دریافت اطلاعات بیشتر از خدمات و هدایای ویژه جشنواره برف رایتل می‌توانند به وب سایت رسمی این اپراتور به آدرس WWW.Rightel.ir مراجعه کنند و یا با مرکز تماس مشتریان رایتل به شماره 2920-021 تماس حاصل نمایند. 

انتهای پیام

به این محتوا امتیاز دهید: 

هنوز رأی ندارید
سیتنا 5
2013-01-01 09:04

افزودن دیدگاه جدید