کد مطلب: 

4781

عملکرد کاربران فیس‌بوک زیر ذره بین پلیس فتا است

عملکرد کاربران فیس‌بوک زیر ذره بین پلیس فتا است

رییس پلیس فضای تولید و تبادل اطلاعات گیلان، تاکید کرد: عملکرد کاربران شبکه های اجتماعی به ویژه فیس‌بوک زیر ذره بین کارشناسان تیم رصد فضای مجازی پلیس فتا است.
 
به گزارش سیتنا، سرهنگ ایرج محمدخانی، گفت: پلیس فتا در راستای مقابله با جرایم علیه عفت و اخلاق عمومی با رصد شبانه‌روزی خود، صفحه‌ای را در یکی از شبکه‌های اجتماعی که گردانندگان آن مبادرت به انتشار محتوای غیراخلاقی در اینترنت کرده بودند را شناسایی کردند.
 
رییس پلیس فضای تولید و تبادل اطلاعات گیلان با بیان اینکه با شناسایی این صفحه، اقدامات ماموران برای شناسایی گردانندگان اصلی آن در دستور کار قرار گرفت، گفت: با پی جویی‌های پلیس، آدرس گردانندگان این صفحه که با ترویج فرهنگ ابتذال غرب و بهره جستن از فضای مجازی، عفت و اخلاق عمومی جامعه را هدف گرفته بودند، شناسایی شده و پس از اخذ مجوزهای قضایی، در یک عملیات پلیسی در رشت دستگیر شدند.
 
رییس پلیس فضای تولید و تبادل اطلاعات گیلان خاطرنشان کرد: متهمان که دو زن 23 و 31 ساله بودند، با مشاهده شواهد و قرائن موجود به بزه انتسابی خود اعتراف با صدور قرار قانونی از سوی مقام قضایی روانه زندان شدند.
 
محمدخانی آن دسته از افرادی که در پوشش فضای مجازی عفت و اخلاق عمومی جامعه را هدف گرفته‌اند هشدارداد: پلیس فتا در برخورد با جرایم علیه عفت و اخلاق عمومی، بسیار مصمم و جدی است.
وی از جوانان خواست، ضمن حفظ هوشیاری کامل در فضای مجازی و رعایت حدود و چارچوب اخلاقی از عضویت در این‌گونه شبکه‌ها پرهیز کرده، به این نکته توجه داشته باشند که عملکرد کاربران شبکه های اجتماعی به ویژه فیس‌بوک زیر ذره بین کارشناسان تیم رصد فضای مجازی پلیس فتا است.
انتهای پیام

به این محتوا امتیاز دهید: 

هنوز رأی ندارید
سیتنا 5
2012-12-02 20:25

افزودن دیدگاه جدید