کد مطلب: 

4738

معاون وزیر ارتباطات: الکامپ هجدهم محلی برای ملاقات سرمایه‌گذاران است

معاون وزیر ارتباطات: الکامپ هجدهم محلی برای ملاقات سرمایه‌گذاران است

معاون وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات، گفت: برگزاری نمایشگاه الکامپ در حوزه‎ی فناوری اطلاعات و بخش‌هایی از حوزه‎ی ارتباطات، نشان می‌دهد که توانمندی‌های خوبی در کشور داریم و همچنین نشان‌دهنده‎ی آغاز حرکت در کشور برای استفاده‎ی حداکثری از ابزارهای فناوری اطلاعات است.

 

به گزارش خبرنگار سیتنا "citna.ir" علی حکیم‌ جوادی در نشست خبری هجدهمین نمایشگاه الکامپ، اظهار داشت: هدف الکامپ ایجاد بازار صرف نیست؛ بلکه علاقه‌مندیم مانند اکثر نمایشگاه‌های مطرح دنیا در حوزه‎ی IT آخرین دستاوردهای حوزه‎ی فناوری اطلاعات یا دستاوردهای در حال ورود به بازار را در نمایشگاه عرضه کنیم.

 

وی گفت: امروز دیگر علاقمندان حوزه‎ی IT یک صنف خاص نیستند؛ در حالی که در گذشته دانشجویان استقبال زیادی از الکامپ داشتند، امروز شاهد علاقه‌مندی طیف وسیعی از اصناف و مشاغل به مقوله‎ی IT هستیم.

 

معاون وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات، افزود: همچنین با توجه به مأموریت بزرگ راه‌اندازی شبکه‎ی ملی اطلاعات، امیدواریم این نمایشگاه محل عرضه‎ی خدمات و سرویس‌هایی که قرار است در شبکه‎ی ملی اطلاعات عرضه شوند، باشد.

 

وی ادامه داد: همچنین با توجه به مشارکت اتاق بازرگانی در برگزاری این نمایشگاه انتظار می‌رود الکامپ هجدهم محلی برای ملاقات سرمایه‌گذاران و در نهایت ورود سرمایه‌گذاران به حوزه‎ی فناوری اطلاعات شود.

 

حکیم جوادی در بخش دیگری از سخنان خود تصریح کرد: بودجه امسال دولت انقباضی است و در سال آینده نیز همینطور خواهد بود؛ بنابراین این امکان وجود دارد که پروژه‌هایی که قرار بود دولت انجام دهد، به بخش خصوصی سپرده شود.

 

وی در پایان با بیان اینکه در کشور سرمایه‌گذاری در حوزه‎ی زیرساخت، سخت‌افزار و شبکه به اندازه‎ی کافی انجام شده است، گفت: در حال حرکت به سمت خدماتی هستیم که در داخل کشور امکان تولید دارند.

انتهای پیام

به این محتوا امتیاز دهید: 

هنوز رأی ندارید
سیتنا 5
2012-11-28 13:20

افزودن دیدگاه جدید