کد مطلب: 

4656

/اختصاصی سیتنا/ تاکید مدیرعامل همراه اول بر ارائه‎ی نسل سوم از خرداد ماه 92

/اختصاصی سیتنا/ تاکید مدیرعامل همراه اول بر ارائه‎ی نسل سوم از خرداد ماه 92

علی رغم تمدید 15 ماههی دوره انحصار رایتل، یعنی از اردیبهشت ماه 92 به شهریورماه 93 ، مدیرعامل اپراتور اول، تاکید می‎کند که از حداکثر ظرفیت این اپراتور برای ارایهی سرویسهای نسل جدید در موعد مقرر که خرداد ماه سال 92 است استفاده خواهد کرد.

 

"وحید صدوقی" در گفتوگو با خبرنگار سیتنا "citna.ir" در نمایشگاه تلکام در خصوص برنامهی این اپراتور برای ورود به نسل سوم، اظهار داشت: ارائهی سرویسهای باند پهن نسل سوم و چهارم را حق مشترکین میدانیم. در حال حاضر حداقل 60 میلیون مشترک اپراتور اول و دوم سرویس دریافت میکنند که محروم کردن این تعداد مشترک از خدمات نسل سوم ظلم بزرگی به آنها محسوب میشود.

 

وی از سازمان تنظیم مقررات و وزارت ارتباطات و به خصوص شخص وزیر درخواست کرد که از حق اپراتورها دفاع کنند و زمینه را برای ارائهی سرویس نسل جدید به مشترکان مهیا کنند.

 

وی، در ادامه گفت: ما از حداکثر ظرفیت خود برای ارایهی سرویس در موعد مقرر که خرداد ماه سال 92 است استفاده خواهیم کرد.

 

صدوقی معتقد است: یکی از ابزارهای موثر در زمینهی خصوصی سازی شورای رقابت است که فضا را برای حفظ حضور همه‎ی بخش‎ها در بازار فراهم و از انحصارگرایی در این زمینه ممانعت به عمل می‎آورد.

 

وی ابراز امیدواری کرد: با توجه به مقررات و قوانین موجود در کشور بتواند از حق اپراتور اول دفاع کرده و در کوتاهترین زمان ممکن سرویسهای نسل جدید را به مشترکان ارائه دهد.

 

به اعتقاد مدیرعامل همراه اول، راه اندازی این سرویسها پروژهی سنگینی است؛ چراکه با توجه به قدمت 18 سالهی شبکهی مخابراتی و لزوم نوسازی آن برای ارایهی این سرویسها حداقل حدود هزار میلیارد تومان سرمایه لازم است که این اپراتور برای نوسازی و بهینه سازی شبکه گام برداشته و طی ماه‎های آتی زمینه‎ی ورود این اپراتور به نسل جدید مهیاست.

انتهای پیام

به این محتوا امتیاز دهید: 

هنوز رأی ندارید
سیتنا 5
2012-11-16 17:42

افزودن دیدگاه جدید