کد مطلب: 

4313

چرا آمریکا از خردادماه به دنبال معرفی ایران به عنوان یک قدرت سایبری است؟

چرا آمریکا از خردادماه به دنبال معرفی ایران به عنوان یک قدرت سایبری است؟

در واقع آمریکا و اسرائیل از این واهمه دارند که خرابکاریهای آنها در تجهیزات و صنایع هسته ای ایران روزی به فاجعه ای عظیم مانند فاجعه هیروشیما و ناکازاکی مبدل شده و لکه ننک و سیاهی دیگر را برای آمریکائیان در تاریخ ملل به یاد گار بگذارد.

 

به گزارش سیتنا، یکی دو سالی از شدت گرفتن موضوع حمله های سایبری سیا و موساد به تاسیاسات هسته ای ایران نمی گذرد و وزارت اطلاعات جمهوری اسلامی چند صباحی بیشتر نیست که از کشف تجهیزات و خرابکاریهای رژیم اشغالگر قدس و امریکا و برخی کشورهای اروپایی در تجهیزات هسته ای و صنعت نفت و گاز و مخابرات و وزارتخانه های ایران خبر می دهد. چند وقتی بیشتر نیست که شهدای هسته ای ما به جهان معرفی شده اند و چند گاهی بیشتر نیست که خبر دادیم از اینکه فعالیتهای تجاوزکارانه آمریکا و اسرائیل در قطعات صنعتی و نرم افزارهای کنترل در صنایع هسته ای صلح آمیز ایران امکان دارد منجر به فاجعه ای شود که در نوع خود باید با فاجعه اتمی هیروشیما و ناکازاکی مورد مقایسه قرار گیرد و گفتیم آن چیزهایی را که روزی رژیم صهیونیستی و آمریکای جنایتکار از آن به عنوان افتخارات خود یاد می کردند. افتخاراتی پوشالی که پایه های آن بر اساس ندانم کاری و ناتوانی برخی رسانه های داخلی بنیان گذاری شد و فعایتهای تخریبی دشمنان نظام جمهوری اسلامی ایران در عرصه سایبری را به عنوان یک قدرت فرابشری و انسان دوستانه مطرح کرده بود. 

 

فعایتهای در ظاهر انسان دوستانه و بشر دوستانه که بعد از انتشار خبری با تیتر " آیا آمریکا با حملات سایبری به تاسیسات هسته ای به دنبال فاجعه اتمی دیگری است/19 خرداد 91  " و " آمریکا و اسرائیل به دنبال یک فاجعه اتمی در ایران/ 30 تیر 91" به کابوسی برای آمریکا و رژیم اشغالگر قدس بدل شد و از آن روز تا به حال شاهدیم که کشورهای متجاوز به حریم صنعتی ایران سعی دارند تا با حربه های مختلف ایران را قدرتی بس بزرگ در عرصه سایبری نشان دهند و موضوع فعلیتهای ضد بشری خود را که تا کنون چندین شهید برای ما به ارمغان آورده و دستکاریهای صنعتی و نرم افزاری در تجهیزات هسته ای و کنترل ابزار دقیق ما را به نوعی کم رنگ نمایند.

 

به واقع اینکه آنان که تا کنون از عدم آگاهی کشورهای جهان در کار خطرناکی که می کردند بهره برداری های سیاسی می کردند و به حملات تجاوز کارانه سایبری خود اتخار می کردند . امروز در پی آن هستند تا با روشی کاملا تاکتیکی و از پیش طرح ریزی شده توان سایبری ایران را تا حدی غلو آمیز بالا ببرند و در مورد آن در نزد جهانیان تبلیغ کنند که گویی این ایران است که برای دیگر کشورهای جهان خطر سایبری اصلی است و نرم افزارها و تجهیزات صنعتی جهان را مورد هدف قرار داده است.

 

در این بین متاسفانه برخی خبرگزاریها هم بازیچه قرار گرفته و با آب و تاب دادن و احسنت گفتن به اخباری که با هدف از سوی رسانه های خارجی منتشر می شود شتاب بیشتری به رسیدن دشمنان ایران به هدف غایی که در نظر گرفته اند می دهند و تمامی انچه که آنها می خواهند الغا کنند را به اذهان عمومی داخلی و خارجی دیکته می کنند.

 

در اینجا لازم دیدیم که این موضوع را برای دوستانی که دانسته یا ندانسته به عنوان مهره های شطرنج حریف و در زمین خودی به بازی گرفته شده اند گوشزد کنیم که هدف نشان دادن ایران به عنوان کشوری توانمند در عرصه سایبری نیست. بلکه هدف دشمن کوچک کردن آن کارهایی است که تا کنون انجام داده و در ابهام بردن حملات سایبری و تجاوزهای صنعتی در تجهیزات هسته ای و صنعتی ایران.

 

در واقع آمریکا و اسرائیل از این واهمه دارند که خرابکاریهای آنها در تجهیزات و صنایع هسته ای ایران روزی به فاجعه ای عظیم مانند فاجعه هیروشیما و ناکازاکی مبدل شده و لکه ننک و سیاهی دیگر را برای آمریکائیان در تاریخ ملل به یاد گار بگذارد. موضوعی بس مهم که حتی صدای آمریکا در چند روز گذشته به آن می پردازد و آنقدر موضوع در محافل سیاسی بالا گرفته است که حتی BBCو VOAهم برنامه های اختصاصی در رابطه با آن تهیه دیده اند و سعی بر آن دارند تا به دولتهای خود بفهمانند که راهی را که در پیش دارند راهی است بس خطرناک که باید از آن دوری گزینند و بهتر است از آن چشم پوشی کنند.

منبع: بولتن نیوز

به این محتوا امتیاز دهید: 

هنوز رأی ندارید
سیتنا 5
2012-10-13 19:34

دیدگاه‌ها

تصویر سیتنا 5
ممنون از دقت نظر شما دوست عزیز. اصلاح شد
ارسال شده توسط سیتنا 5 در 11 دى 48 - 04:03
تصویر ناشناس
بی بی سی و ... اخبار حملات سایبری به ایران رو خیلی خوب پوشش دادن ! پس نمیتونه گفته شما صحیح باشه . همینطور رویترز و .. هم که خود آمریکا و اسرائیل رو متهم کردن به حملات ویروسی به ایران !!!
ارسال شده توسط ناشناس در 11 دى 48 - 04:03
تصویر ناشناس
اذهان نه اظهان
ارسال شده توسط ناشناس در 11 دى 48 - 04:03
تصویر ناشناس
آقای نویسنده شما خیلی بد بین هستید
ارسال شده توسط ناشناس در 11 دى 48 - 04:03

افزودن دیدگاه جدید