کد مطلب: 

429

رقابت برای کسب کرسی‌های هیات مدیره‌ی سازمان نظام صنفی رایانه‌ای

رقابت برای کسب کرسی‌های هیات مدیره‌ی سازمان نظام صنفی رایانه‌ای

کاندیداهای سومین دوره انتخابات هیئت مدیره سازمان نظام صنفی رایانه ای استان تهران مواضع و اهداف حضور خود را در این انتخابات و برنامه هایشان را برای جلب رضایت مصرف کنندگان نهایی فناوری اطلاعات و ارتباطات تشریح کردند.

 

به گزارش سیتنا از مهر، سازمان نظام صنفی رایانه ای حدود 7 سال پیش و با هدف ساماندهی، ایجاد تشکیلات، نظم بخشی به فعالیتهای تجاری رایانه ای مجاز و حمایت از حقوق پدید آورندگان نرم افزار تشکیل شد و نخستین رئیس این سازمان حکم خود را از رئیس جمهور وقت دریافت کرد.

 

دور سوم انتخابات هیات مدیره سازمان نظام صنفی رایانه‌ای برای سه سال آینده پنج‌شنبه 14 مهرماه جاری برگزار می‌شود که 36 نامزد در شاخه شرکت‌ها، 6 نامزد از شاخه فروشگاه‌ها، 6 نامزد از شاخه مشاوران و 5 نامزد در بخش بازرسی حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات با یکدیگر به رقابت‌ انتخاباتی می پردازند.

 

در این راستا دو ائتلاف حاضر در بین کاندیداهای انتخاباتی که با عنوان اتحادیه 15 و پیشنهاد 20 فعالیت دارند اهداف و مواضع خود را برای حضور در هیئت مدیره سازمان نظام صنفی رایانه ای به عنوان تنها سازمان اجرایی بخش خصوصی در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات اعلام کردند.

 

"پیشنهاد 20 " نقشه راه خود را اعلام کرد

 

به گزارش سیتنا، نامزدهای انتخاباتی حاضر در گروه "پیشنهاد 20 " که متشکل از محمدحسین برخوردار، سیامک پیربابایی، محمدحسن شانه ساززاده، حسین غروی رام ، حسین سرکانی، علیرضا علمی، حمیدرضا مظاهری، فرخ امیری و بهناز آریا و بیتا طهماسبی هستند افزایش اعتبار و اقتدار سازمان نظام صنفی رایانه ای را مهمترین هدف حضور در هیئت مدیره این سازمان عنوان و نقشه راه خود را در این باره اعلام کردند.

 

بر این اساس به کارگیری تمامی ظرفیت اعضای هیئت مدیره در تصمیم سازی ها و امور اجرایی در درون و برون سازمان نظام صنفی رایانه ای، توسعه فضای کسب و کار با بکارگیری ظرفیتهای موجود درون صنف و بازنگری اساسنامه، آیین نامه های اجرایی و دستورالعملهای موجود این سازمان از جمله برنامه های این گروه اعلام شد.

 

گروه "پیشنهاد 20" دفاع از حقوق و منافع صنفی در تعامل و مشارکت موثر و خلاقانه با کلیه نهادها، مجامع، تشکل ها و سازمانهای مرتبط اعم از خصوصی و دولتی را از دیگر برنامه های هئیت مدیره آینده این سازمان عنوان کردند و بر اطلاع رسانی شفاف و مستمر به تمامی اعضای صنف در خصوص اقدامات انجام شده و در دست اجرا تاکید کردند.

 

ارتقاء سطح کمیسیونهای تخصصی سازمان نظام صنفی رایانه ای از جایگاه مشورتی به تصمیم ساز و اجرایی، توسعه تسهیلات برای اعضای این سازمان و همچنین رصد و پایش قوانین، بخشنامه ها و آیین نامه های مرتبط در حوزه فاوا و تثبیت جایگاه سازمان نظام صنفی رایانه ای در نهادهای قانوگذار و تصمیم ساز از دیگر مفاد این نقشه راه اعلام شد.

 

براین اساس کاندیداهای حاضر در این گروه تقویت دبیرخانه و تهیه بانک اطلاعاتی جامع و تخصصی اعضای سازمان نظام صنفی رایانه ای و تقویت اعتبار و جایگاه شورای انتظامی این سازمان را از دیگر برنامه های خود عنوان کردند.

 

"اتحاد 15" نقشه راه خود را اعلام کرد

 

به گزارش سیتنا، اعضای گروه "اتحاد 15" نیز که شعار حفظ استقلال، مبارزه با انحصار گرایی و بهبود فضای کسب و کار را برای خود انتخاب کرده‌اند را آزاده داننده، گلمر بحری، ایمان میری، سید مجید صدری، احسان بیات، محمد ثروتی، آزاد معروفی، حدادی، رییس کرمی، سیجانی، فروزنده، فرج تبریزی، رضا کریمی و لاریجانی تشکیل می دهند که در نقشه راه خود بر درک اهمیت نقش و جایگاه سازمان نظام صنفی رایانه ای تاکید داشته و معتقدند که از تمامی توان و امکانات موجود در راستای انجام مطلوب وظایف نمایندگی با رعایت اصل شفافیت، مسئولیت‌پذیری، پاسخ‌گویی، نقدپذیری، جامع‌نگری و عدم‌تبعیض استفاده خواهند کرد.

 

این گروه در مواضع خود متعهد شده که در همه حال به اصل استقلال سازمان نظام صنفی رایانه ای پایبند باشند و از آن صیانت کنند. همچنین ترجیح منافع گروهی و صنفی بر منافع فردی و پرهیز از دنبال کردن منافع شخصی خود یا حمایت از منافع شخصی دیگران از دیگر برنامه های این گروه عنوان شده است.

 

پرهیز از فردگرایی، استفاده از خرد جمعی در تصمیم‌گیری‌ها و رعایت اصل شایسته سالاری در جهت برقراری ارتباط موثر با اعضای سازمان نظام صنفی رایانه ای و جلب مشارکت حداکثری آنها از جمله مواضع این گروه اعلام شده است.

 

در نهایت "اتحاد 15" با هدف ارتقای ظرفیت‌های سازمان نظام صنفی رایانه ای و اعضای آن، حفظ و ایجاد نظم در جهت رسیدن به اهداف اساسنامه این سازمان قصد دارد که سومین دوره هیئت مدیره سازمان نظام صنفی رایانه ای را در اختیار گیرد.

انتهای پیام

به این محتوا امتیاز دهید: 

هنوز رأی ندارید
سیتنا 5
2011-10-02 16:28

افزودن دیدگاه جدید