کد مطلب: 

4256

کارگردان قلاده‌های طلا: پلیس سایبر دزدان آبروی هنرمندان را شکار کند

کارگردان قلاده‌های طلا: پلیس سایبر دزدان آبروی هنرمندان را شکار کند

کارگردان فیلم قلاده طلا با اشاره به اینکه برخی از افراد با سرقت عکس‌ها و فیلم‌های خصوصی بازیگران آبروی هنرمندان را با خطر مواجه می‌سازند، گفت: پلیس فتا دزدان آبروی هنرمندان را شکار کند.

به گزارش سیتنا، ابوالقاسم طالبی ضمن حضور در غرفه پلیس فتا واقع در ششمین نمایشگاه رسانه‌های دیجیتال، در گفت‌وگو با خبرنگار پایگاه اطلاع‌رسانی پلیس فتا، گفت:‌ ساخت فیلم‌هایی با عناوین فضای سایبر موضوعی جدید در سینمای ایران است که باب آن از سال 88 باز شد چرا که قبل از آن کسی نمی‌دانست فضای مجازی تا این حد می‌تواند قدرت داشته باشد که بتواند هجمه‌ای به سنگینی یک آشوب را ایجاد کند.

وی ادامه داد: بهتر است تمام فیلم‌سازان با عنایت مسئولیتی که مبنی بر ارتقاء فرهنگ جامعه بر عهده دارند برای ساخت فیلم در فضای سایبری وارد شده و ضمن شناساندن نوع‌آوری‌های فضای سایبری به مردم آن‌ها را با تهدیدات این فضا آشنا کنند.

این کارگردان سینمای ایران با بیان اینکه پلیس سایبر باید با دزدان اینترنتی برخوردی جدی و بدون اغماض داشته باشد گفت: متاسفانه برخی از افراد به دنبال دستیابی به حریم شخصی بازیگران و انتشار اطلاعات آنان در فضای مجازی هستند پلیس باید با این افراد که فیلم‌ها و عکس‌های بازیگران را منتشر می‌کنند و آبروی هنرمندان را مورد هدف قرار داده‌اند، برخورد کنند.

انتهای پیام
 

به این محتوا امتیاز دهید: 

هنوز رأی ندارید
سیتنا 5
2012-10-08 19:59

افزودن دیدگاه جدید