کد مطلب: 

4209

انتشار 2 هزار عکس در فیس‎‏بوک در هر دقیقه

معاون فرهنگی و تبلیغات نمایندگی ولی‏ فقیه در سپاه از وجود بیش از 3 میلیارد قطعه عکس و 2 میلیون نسخه فیلم در یوتیوب و بارگذاری 2 هزار عکس در دقیقه در فیس‏بوک خبر داد.

به گزارش سیتنا، سردار محمدعلی آسودی در حاشیه نشستی با علما و روحانیان شهرستان‏های سمنان و مهدیشهر که به همت سازمان بسیج طلاب و روحانیان استان سمنان و در سالن جلسات سپاه استان برگزار شد، در گفت‏گو با فارس اظهار داشت: بخش فرهنگ نیازمند توجه بیشتری نسبت به گذشته است.
 
وی تصریح کرد: در بررسی‏های به عمل آمده، مشخص شد که در حال حاضر بیش از 2 میلیارد نفر در سراسر جهان به عنوان کاربران اینترنتی از خدمات فضای مجازی در بخش‏های مختلف استفاده هستند.
 
معاون فرهنگی و تبلیغات نمایندگی ولی‏فقیه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در توضیح بیشتر این مطلب افزود: در این بین، فضای مجازی و دنیای اینترنت در ایران دارای بیش از 28 میلیون نفر کاربر است.
 
آسودی ادامه داد: بررسی آمارها نشان می‏دهد که بیش از دو درصد از این کاربران اینترنتی به خطوط پرسرعت اینترنت در نقاط مختلف کشور دسترسی دارند و به نوعی کاربر حرفه‏ای اینترنت محسوب می‏شوند.
 
وی در تکمیل مباحث خود در این زمینه اظهار داشت: باید بدانیم که در هر دقیقه از ساعت، بیش از 2 هزار عکس مختلف در فضای فیس‏بوک بارگذاری می‏شود.
 
معاون فرهنگی و تبلیغات نمایندگی ولی‏فقیه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی تصریح کرد: این در حالی است که در حال حاضر، بیش از 3 میلیارد قطعه عکس و 2 میلیون نسخه فیلم در یوتیوب وجود دارد و کاربران اینترنتی می‏توانند از آن به شکل‏های مختلف استفاده کنند.
 
آسودی با ارتباط دادن این مباحث به اهداف اصلی استکبار جهانی برای تقویت جنگ نرم و فعالیت سوء در فضای مجازی گفت: دشمنان اسلام و انقلاب در برهه کنونی با بهره‏گیری حداکثری از فضای مجازی و شبکه‏های اجتماعی که راه‏اندازی شده‏اند، قصد دارد تا شرایط آلوده شدن جوانان و خانواده‏های ایرانی را به هر شکل ممکن فراهم آورد.
 
وی همچنین با اشاره به نفوذ دین مبین اسلام در بطن جامعه اسلامی و دل‏های تک تک جوانان و مردم ایران اسلامی بیان کرد: ضریب دین‏داری جوانان ایرانی در زمان حاضر بسیار خوب بوده و می‏توان گفت که انقلاب اسلامی در این زمینه کارکردهای مطلوبی داشته است.
 
معاون فرهنگی و تبلیغات نمایندگی ولی‏فقیه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی همچنین خاطرنشان کرد: امروز در بخش‏های مختلف با حجم انبوهی از تهاجم فرهنگی دشمن مواجه هستیم که عرصه‏های گوناگون را تحت اثر تهاجم نرم قرار داده‏اند.
 
آسودی گفت: اما در همین حال‏، جوانان متدین و دین‏دار بسیاری در کشور وجود دارند که به هر شکل ممکن از هویت انقلاب اسلامی پاسداری می‏کنند.
 
وی افزود: اما باید توجه داشت که این امر نباید سبب غفلت مسئولان و برنامه‏ریزان فرهنگی شود و در هر شرایطی باید به عمق‏بخشی انقلاب اسلامی و معنویت در جامعه اهتمام ورزید.

انتهای پیام

به این محتوا امتیاز دهید: 

هنوز رأی ندارید
سیتنا 5
2012-10-05 10:53

افزودن دیدگاه جدید