کد مطلب: 

4096

یک ماه تماس تصویری نامحدود رایگان رایتل به مناسبت میلاد امام رضا (ع)

یک ماه تماس تصویری نامحدود رایگان رایتل به مناسبت میلاد امام رضا (ع)

همزمان با میلاد مبارک حضرت امام رضا (ع) سیم‌کارت‌های دائمی رایتل در شهرهای تهران، کرج، مشهد و شیراز با یک ماه تماس تصویری نامحدود رایگان به فروش می‌رسند.

به گزارش سیتنا به نقل از روابط عمومی رایتل، اولین اپراتور ارائه دهنده خدمات نسل سوم تلفن همراه در جشنواره پاییزی باران سیم کارت‎های دائمی خود را به همراه هدایای ویژه به بازار عرضه می کند.

 

در دور جدید فروش سیم کارت‎های دائمی رایتل علاوه بر یک ماه تماس تصویری نامحدود رایگان، 500 مگا بایت اینترنت و 120 پیامک رایگان برای مدت یک ماه به مشترکان ارائه می شود.

 

مشترکان سیم کارت‎های دائمی رایتل که در جشنواره باران شرکت می‌کنند پس از پایان یافتن هدایای ویژه نیز می توانند با خرید بسته های اینترنتی طرح باران از مزایای بسته های مصرفی اینترنت پرسرعت این طرح نیز بهره مند شوند.

شهروندان شهرهای تهران، کرج، مشهد و شیراز می توانند از اول مهر با مراجعه به دفاتر پیشخوان دولت و یا وب سایت رسمی رایتل به آدرس www.rightel.ir اقدام به خرید سیم کارت های رایتل کنند.

در جشنواره باران علاوه بر هدایای ابتدایی، بسته های مصرفی اینترنت یک روزه، 15 روزه و یک ماهه با سرعت دانلود 128 و 512 کیلو بایت با قیمت های مناسب به مشترکان ارائه خواهد شد.

 

جشنوراه باران جشنواره فروش پاییزی رایتل است که از میلاد مبارک حضرت امام رضا (ع) آغاز و تا پایان آذر ماه ادامه دارد و متقاضیان می توانند از این فرصت برای تهیه سیم کارت‎های نسل سوم استفاده کنند.

این اپراتور در کنار خدمات اصلی همچون پیام کوتاه و پیام صوتی با استفاده از تکنولوژی نسل سوم موبایل، امکان استفاده از سرویس های اختصاصی و گستره وسیعی از خدمات ارزش افزوده (VAS) را فراهم می‌نماید که از جمله این خدمات می توان به تماس تصویری، سرویس های چند رسانه ای و اینترنت پرسرعت همراه مبتنی بر نسل سوم (3G) اشاره نمود.

انتهای پیام

http://www.citna.ir 

به این محتوا امتیاز دهید: 

هنوز رأی ندارید
سیتنا 5
2012-09-25 10:24

افزودن دیدگاه جدید