کد مطلب: 

4037

نرم‌افزار جدید سنجش سرعت اینترنت

معاون سازمان فناوری اطلاعات از عرضه نرم‌افزار جدید سنجش سرعت اینترنت، به منظور ایجاد مرجعی مناسب برای پایش و آنالیز پارامترهای اینترنتی خبر داد.

به گزارش سیتنا به نقل از فارس، علی اصغر انصاری از رونمایی قریب‌الوقوع از نرم افزار جدید و ارتقاء یافته سنجش سرعت اینترنت خبر داد.

معاون توسعه و مدیریت شبکه سازمان فناوری اطلاعات ایران در توضیح امکانات نسخه ارتقا یافته این نرم‌افزار، افزود: نرم افزار جدید، از زبان های فارسی، انگلیسی و عربی پشتیبانی می‌کند و از قابلیت های جدیدی از جمله امکان تست‌های پیشرفته در محیط‌های جاوا و فلش، استفاده آسان و ارائه گزارش‌های آماری و مقایسه ای در بخش نتایج برخوردار است.

وی تصریح کرد: نرم‌افزار جدید در سایت متما (matma.ir) قرار داده خواهد شد.

معاون مدیریت و توسعه شبکه سازمان فناوری اطلاعات ایران تاکید کرد: هدف مرکز متما از ایجاد این نرم‌افزار، ایجاد مرجعی مناسب برای پایش و آنالیز پارامترهای ارتباطی است که برای تمام کاربران اینترنت با هر دسترسی و ارائه کننده خدمات اینترنت، مورد استفاده خواهد بود.

وی در توضیح نرم‌افزار جدید اضافه کرد: نقشه شبکه سنجش سرعت که برای کاربر نمایش داده می‌شود، نقشه‌ای تعاملی است و کاربر می تواند با zoom و pan بر روی آن جابجا شود.

انصاری ادامه داد: برای انتخاب سرور آزمون، کاربر یک شهر را انتخاب می‌کند و سپس لیست سرور ها به نمایش داده می شود.

وی تاکید کرد: نتایج و گزارش‌ تست‌ها به شکل ساده ارائه خواهند شد تا برای تمام کاربران قابل فهم باشد.

انصاری گفت: راهنمای کاربری جامع و ارائه گزارش‌های آماری و مقایسه‌ای از ارائه کنندگان خدمات اینترنت از دیگر امکانات اضافه شده به این نرم‌افزار است.

انتهای پیام

به این محتوا امتیاز دهید: 

هنوز رأی ندارید
سیتنا 5
2012-09-21 05:13

افزودن دیدگاه جدید