کد مطلب: 

3827

"سامسونگ" گوشی‌های قدیمی کاربران را می‎خرد

"سامسونگ" گوشی‌های قدیمی کاربران را می‎خرد

شرکت سامسونگ برای افزایش فروش گوشی‌های جدید خود در آمریکا ابتکار جدیدی را در پیش گرفته است.

به گزارش سیتنا به نقل از اکونیوز، سامسونگ گفته است حاضر است گوشی‌های قدیمی کاربران را خریداری کند، البته به شرطی که در ازای آن یک گوشی سامسونگ جدید بخرند.

سامسونگ در صفحه فیس بوک خود اعلام کرده است کاربران می‌توانند گوشی‌های قدیمی خود را از هر برندی که باشد، تحویل این شرکت دهند و تا ۳۰۰ دلار وجه نقد دریافت کنند. در این روش مشتریان باید ابتدا یک گوشی سامسونگ جدید خریداری کنند، سپس گوشی قدیمی خود را با پست به شرکت سامسونگ ارسال کنند.

سامسونگ هم در فهرستی که منتشر کرده است، قیمت گوشی‌های قدیمی را مشخص کرده و بر مبنای آن مبلغی را برای مشتریان خود پست می‌کند. در این فهرست مثلاً برای گوشی آیفون ۴ اس، ۱۶گیگابایتی که از شرکت وریزیون تهیه شده باشد، قیمت ۲۱۵ دلار در نظر گرفته شده است.

بنا بر اعلام سامسونگ، مشتریان تا ۳۰ روز بعد از خرید یک گوشی سامسونگ جدید می‌توانند گوشی قدیمی خود برای این شرکت ارسال کنند.

البته آن‌ها باید اطلاعات دقیقی در مورد گوشی قدیمی خود به سامسونگ ارائه کنند و نقص یا خرابی احتمالی آن را نیز به اطلاع این شرکت برسانند.

براساس این گزارش، سامسونگ قصد دارد گوشی‌هایی را که کاربرد چندانی ندارند، بازیابی کند و گوشی‌هایی را هم که هنوز قابل استفاده هستند، تحویل سازمان‌های خیریه یا برخی مدارس دهد.

ظاهراً سامسونگ قصد دارد با این ابتکار مشتریان را قانع کند گوشی‌های جدید این شرکت مثل نوت یا گلکسی اس ۳ را خریداری کنند.

انتهای پیام

به این محتوا امتیاز دهید: 

هنوز رأی ندارید
سیتنا 5
2012-09-06 12:36

افزودن دیدگاه جدید