کد مطلب: 

367

فقط یک شبکه ماهواره‌ای، غیر معاند است

فقط یک شبکه ماهواره‌ای، غیر معاند است

مدیر کل تبلیغات و اطلاع رسانی وزارت ارشاد می گوید تمامی شبکه های ماهواره ای به جز شبکه ایرانیان که مجوز گرفته، معاند تلقی می شوند.

 

به گزارش سیتنا، کریمی در گفت‌وگو با خبرآنلاین می گوید در حال حاضر، تنها دو شبکه از این وزارتخانه، مجوز برنامه سازی دارند و مجوز شبکه ICC لغو شده است.

 

کریمی همچنین با اشاره به اینکه شبکه پرشین تی.وی هنوز راه اندازی نشده است، از پخش آزمایشی برنامه در شبکه ماهواره ای ایرانیان خبر داد.

 

به این ترتیب، تنها یک شبکه ماهواره ای وجود دارد که غیر معاند خوانده می شود. البته این به جز شبکه های برون مرزی، صدا و سیمای جمهوری اسلامی است که برای فارسی زبانان و مخاطبان خارج از کشور پخش می شود و شامل شبکه هایی مانند جام جم، Press Tv و سایر شبکه های غیر فارسی است.

 

در حال حاضر، شبکه پرشین تی.وی با مدیریت محمود دینی، بازیگر سالهای دور صدا و سیما، از وزارت ارشاد مجوز فعالیت گرفته ولی هنوز پخش برنامه های خود را آغاز نکرده است.

 

دفتر شبکه ماهواره ای ایرانیان نیز با مسئولیت احمد شهیدی در تهران فعال شده است و پخش برنامه های آزمایشی خود را شروع کرده. مدیر کل تبلیغات و اطلاع رسانی وزارت ارشاد همچنین گفته بود برخی از مدیران شبکه های ماهواره ای مجاز، فاقد مدرک تحصیلی دیپلم هستند.

انتهای پیام

به این محتوا امتیاز دهید: 

هنوز رأی ندارید
سیتنا 5
2011-09-23 22:10

افزودن دیدگاه جدید