کد مطلب: 

359

جنجال فرزاد حسنی در رادیو

جنجال فرزاد حسنی در رادیو

فرزاد حسنی در برنامه هفتگی رادیویی خود، مبلغ دریافتی ماه پیش خود از برنامه‌ی رادیویی‌اش را دویست هزار تومان در ماه اعلام کرد.

 

به گزارش سازمان خبری سیتنا به نقل از قدس؛ فرزاد حسنی در برنامه رادیویی «چه فرصتی، چه شبی» که در بامداد روز سه شنبه هر هفته از رادیو جوان پخش می‌شود، دستمزد ماهانه خود را برای اجرا در رادیو، مبلغ 200 هزار تومان اعلام کرد.

 

این مجری از نصیحت مرحوم منوچهر نوذری به مجریان یاد کرد و گفت: «ایشان به مجریان می‌گفتند، که مبلغ دستمزد اجرای خود را برای بیرون زیاد بگویید و رقم بالایی را طلب کنید» و در ادامه گفت: «این کت و شلواری که ما می‌پوشیم، به واسطه مبلغ دستمزد اجرا‌هایمان در بیرون از صداوسیماست و در این مراسم‌ها مبلغ خوبی هم می‌گیریم اما در صداوسیما دستمزد آنچنانی نداریم» .

 

وی همچنین به انتقاد از مجریانی پرداخت که علاوه بر حضور خود در مراسم‌ها، همکاری را نیز به عنوان کیبورد زن با خود همراه می‌کنند، پرداخت.

 

حسنی در بخش دیگری از برنامه خود، هنگامی که منتقد برنامه درباره ی انتخاب فیلم «جدایی نادر از سیمین» به اسکار صحبت می‌کرد، به شوخی به حرف‌های جواد شمقدری معاونت سینمایی اشاره کرد و اسکار را به جشنواره سینمایی گچساران تشبیه نمود تا اولین کسی باشد که به حرف‌های شمقدری واکنش نشان داده است.

 

گفتنی است، پیش از این عادل فردوسی‌پور در برنامه محبوب نود به شفاف سازی درباره مبلغ درآمد ماهانه و سالانه خود از این برنامه برآمده بود که با واکنش تند رضا رشیدپور در برنامه ماهواره‌ای روبرو شده بود و مبلغ دستمزد عادل را غیرواقعی دانسته بود.

 

در آخرین لحظات برنامه، حسنی گفت این قیمت ها مربوط به پنج سال پیش است و معلوم نیست پنج سال پیش گفته شده مربوط به رقم دستمزد او در رادیو بوده یا چیز دیگر؟

انتهای پیام

به این محتوا امتیاز دهید: 

هنوز رأی ندارید
سیتنا 5
2011-09-21 15:41

افزودن دیدگاه جدید