کد مطلب: 

358

فیضی: هیچ تصمیمی برای افزایش تعرفه تلفن ثابت و همراه نداریم!

فیضی: هیچ تصمیمی برای افزایش تعرفه تلفن ثابت و همراه نداریم!

مدیرعامل شرکت مخابرات ایران با بیان اینکه هیچ تصمیمی برای افزایش تعرفه تلفن همراه و ثابت نداریم ، گفت : پیشنهاد ما به دولت این بود که تنها در صورتی که بخواهد کد بین شهری را حذف کند باید ما به التفاوت هزینه آنرا پرداخت کند. 

 

به گزارش شازمان خبری سیتنا از واحد مرکزی خبر ، فیضی افزود : این شرکت خصوصی است و با حذف کد بین شهری بخشی از درآمد آن کم می شود که دولت در صورت اجرای این طرح باید هزینه شرکت را جبران کند.

 

وی مطالبات شرکت مخابرات ایران از مشترکان را مشکل اصلی این شرکت دانست و گفت : به طور میانگین 20 درصد از مشترکان مخابراتی در کشور به این شرکت بدهی معوقه دارند و این بدهی در استان خراسان شمالی بیش از سایر استان ها است.

 

مدیر عامل شرکت مخابرات ایران در مورد افزایش پهنای باند اینترنتی نیز گفت : این شرکت طرح افزایش سه تا چهار برابری پهنای باند برای تسهیل در شبکه اینترنت را آماده کرده و حداقل تا پایان مهر امسال در همه استان ها اجرایی می شود.

 

اکنون 60 درصد از مشترکان مخابرات از خدمات اینترنتی استفاده می کنند که 16 درصد آنان دارای خطوط پرسرعت اینترنتی هستند که سازمانهای دولتی و خصوصی و گروه هایی هستند که استفاده مستمری از اینترنت دارند.

 

فیضی در مورد اینترنت ملی نیز گفت : بستر مناسب برای ایجاد اینترنت ملی در کشور ایجاد شده و پیش بینی می شود تا پایان امسال این طرح نیز عملیاتی شود.

 

مدیر عامل شرکت مخابرات ایران گفت : عرضه سیمکارت تلفن همراه دایمی با پیش شماره 0910 توسط این شرکت با قیمت یک میلیون و 200 هزار ریالی آغاز شده که چهار درصد مالیات دولتی به آن افزوده می شود.

 

فیضی افزود : شرکتهای مخابراتی که بخواهند سیم‌کارت دایمی را با تعرفه ای بیش از این بفروشند متخلف بوده و با آنها برخورد می شود. 

انتهای پیام

به این محتوا امتیاز دهید: 

هنوز رأی ندارید
سیتنا 5
2011-09-21 15:28

افزودن دیدگاه جدید