کد مطلب: 

3556

25 مرداد، آغاز ثبت نام جشنواره رسانه‌های دیجیتال

25 مرداد، آغاز ثبت نام جشنواره رسانه‌های دیجیتال

رئیس مرکز توسعه فناوری اطلاعات و رسانه‌های دیجیتال وزارت فرهنگ و ارشاداسلامی، ازبرگزاری ششمین جشنواره و نمایشگاه بین‌المللی رسانه‌های دیجیتال در مهرماه سال جاری خبرداد و گفت: 25 مردادماه، ثبت‌نام از موسسات برای حضور در این نمایشگاه آغاز و تا 3 شهریور ادامه خواهد داشت.

 

به گزارش خبرنگار سیتنا به نقل از روابط عمومی مرکز توسعه فناوری اطلاعات و رسانه‌های دیجیتال، حسن علیزاده در نشست هم‌اندیشی ششمین جشنواره و نمایشگاه بین‌المللی رسانه‌های دیجیتال با حضور شرکتها و موسسات فعال رسانه‌های دیجیتال، گفت: امسال درششمین نمایشگاه رسانه‌های دیجیتال بخش‌های متنوع و جذابی آماده شده و پیش‌بینی می‌شود که سه میلون نفر از این نمایشگاه بازدید کنند.

 

رئیس مرکز توسعه فناوری اطلاعات و رسانه‌های دیجیتال افزود: در عین حال، نقشه ششمین نمایشگاه رسانه‌های دیجیتال به تفکیک بخش‌ها هم اکنون آماده شده و ظرف روزهای آینده بر روی پرتال جامع www.saramad.ir قرار داده خواهد شد.

 

وی تصریح کرد: 25 مردادماه، ثبت‌نام از شرکتهای متقاضی حضور در این نمایشگاه آغاز خواهد شد.

 

به گفته علیزاده، همچنین زمان تحویل نرم‌افزارهابرای شرکت در بخش جشنواره ششم رسانه‌های دیجیتال، تا 15 شهریورماه خواهدبود.

 

وی خاطرنشان کرد: همچنین بعد از برگزاری اجلاس سران جنبش عدم تعهد، نمایشگاه سیار رسانه‌های دیجیتال نیز راه‌اندازی خواهد شد که در مکان‌های پررفت وآمد و پربازدید نیز تردد خواهد کرد.

 

علیزاده اضافه کرد: همچنین 3 روز پس از افتتاح نمایشگاه رسانه‌های دیجیتال، نمایشگاه مجازی رسانه‌های دیجیتال نیز آغاز به کار خواهد کرد.

انتهای پیام

در همین زمینه بخوانید:

اولین جشنواره‎ی رسانه‎های دیجیتال خانواده برگزار می‎شود

به این محتوا امتیاز دهید: 

هنوز رأی ندارید
سیتنا 5
2012-08-13 11:06

افزودن دیدگاه جدید