کد مطلب: 

3485

رکورد جدید گوگل، شگفت انگیز و باورنکردنی!

جام نیوز نوشت: گوگل از سرویس اینترنتی ماورای سرعت خود در کانساس (Kansas) میسوری، رونمائی کرد که با سرعت برق، یک گیگابایت را در هر ثانیه، دانلود می‌کند.
به گزارش سیتنا، در این سرویس از فیبر نوری برای ارائه سرعت بیشتر استفاده می‌شود که نسبت به سایر نقاط جهان، سریع‌تر می‌باشد.

مدیر اجرائی گوگل گفت: مدیر تحقیقی وب، از سرویس فیبر فوق سرعت در شهر کانساس میسوری (Missouri)، رونمائی کرد و نصب آن در سپتامبر آغاز می‌شود. گوگل امیدوار است که این سرویس را به سایر شهرها گسترش دهد.
پاتریک پیچت، مدیر اقتصادی گوگل می‌گوید: ما به دنبال سودآوری از آن می‌باشیم. این برنامه ماست و "دسترسی"، مرز بعدی است که باید افتتاح شود.
کانکشن‌های فیبر فوق سرعت گوگل و تلویزیون آن، از ارائه کنندگان فعلی، پیشی خواهند گرفت و به کاربران این امکان را خواهند داد تا ضمن جستجوی کانال‌های زنده، یوتیوب و فایل‌های ضبط شده و هزاران برنامه دیگر را مشاهده کنند.

گوگل همچنین اعلام کرد برای تجارت، بسته این محصول را گسترش خواهد داد، اما در این خصوص جزئیات بیشتری ارائه نکرد.
فیبر گوگل، شامل بیش از 100 شبکه می‌شود و هزینه آن 120 دلار در ماه برای پکیج تلویزیون، یک گیگابایت در هر ثانیه و یک ترابایت ذخیره انبوه می‌باشد.

این پکیج، شامل شبکه‌های معروف از شرکت‌های اصلی و مشهور رسانه می‌باشد.
همچنین گوگل پکیجی ارائه می‌کند که فقط دارای اینترنت می‌باشد و هزینه آن 70 دلار در ماه می‌باشد که سرعت دانلود آن یک گیگ در ثانیه می‌باشد.

انتهای پیام

به این محتوا امتیاز دهید: 

هنوز رأی ندارید
سیتنا 5
2012-08-06 16:54

افزودن دیدگاه جدید