کد مطلب: 

3434
ویدیویی که یوتیوب حذف کرد!

پایگاه اینترنتی یوتیوب به رغم ادعای آزادی بیان قطعه ویدیویی موفقیت حزب‌الله لبنان در به اسارت گرفتن نظامیان صهیونیست در عملیات وعده صادق را حذف کرد.

 

 به گزارش سیتنا به نقل از الحدث نیوز، پایگاه اینترنتی یوتیوب قطعه ویدیویی مربوط به عملیات به اسارت گرفتن نظامیان صهیونیست از سوی حزب الله لبنان را که در جریان عملیات وعده صادق در سال 2006 روی داده بود را از خروجی خود حذف کرد.
 
این پایگاه برای توجیه این موضوع مدعی شد که این تصاویر خونبار است و  شامل صحنه های خشونت آمیز می شود.
 
یوتیوب پیش نیز هشدار داده بود که این قطعه ویدیویی را حذف خواهد کرد، این در حالی است که دیروز تعداد بازدیدکنندگان این قطعه در یک روز به بیش از 70 هزار نفر رسیده بود، این قطعه به سرعت در بسیاری از سایت های اینترنتی دیگر نیز منتشر شد و همین موضوع مدیریت یوتیوب را مجبور کرد تا آن را از خروجی خود حذف کند.
 
این پایگاه خبری به الحدث نیز هشدار داده که در صورت قرار دادن این قطعه ویدیویی در سایت، این شبکه را خواهد بست.
 
مدیریت الحدث ضمن محکوم کردن این اقدام یوتیوب که ادعای آزادی دارد، تاکید کرد که این سایت مانند گذشته در مقابل خواسته های صهیونیست ها که از این روند ضرر کرده بودند و نحوه رسوایی آنها در برابر نیروهای مقاومت لبنان همه جا پیچیده است، کوتاه آمده است.
 
الحدث البته بار دیگر این قطعه ویدیویی را منتشر کرد تا آوازه دستاوردهای مقاومت به تمام جهان برسد.
 
شبکه تلویزیونی المیادین اخیرا با انتشار قطعه ای ویدیویی از به اسارت گرفتن شدن دو نظامی صهیونیست در عملیات وعده صادق خاطره رسوایی صهیونیست ها در این عملیات و جنگ 33 روزه را زنده کرد.
 
این اقدام این شبکه آنقدر به مذاق صهیونیست ها تلخ آمده که در اقدامی شتاب زده سعی به مقابله به مثل با این حرکت کردند و از طریق رسانه های خود جزئیات عملیات ترور سید عباس موسوی دبیرکل سابق حزب الله لبنان را منتشر کردند.
منبع: فارس

به این محتوا امتیاز دهید: 

هنوز رأی ندارید
سیتنا 5
2012-08-02 18:23

افزودن دیدگاه جدید