کد مطلب: 

342
زیرساخت ادعا کرد: مخابرات مسوول اختلات اخیر در شبکه اینترنت است!
زیرساخت ادعا کرد: مخابرات مسوول اختلات اخیر در شبکه اینترنت است!

مدیرکل روابط عمومی شرکت ارتباطات زیر ساخت ، اختلال دو روز اخیر در شبکه اینترنت کشور را مربوط به مشکلات ایجاد شده در شبکه مخابرات عنوان کرد و گفت: این اختلالات ربطی به شرکت زیرساخت ندارد.

 

به گزارش سازمان خبری سیتنا، در راستای بروز اختلالات روزهای اخیر در دسترسی به شبکه اینترنت، "محمد رضا فرنقی زاد " روز دوشنبه در پاسخ به سوال خبرنگار ایرنا که از وی پرسید "آیا باز هم پاس کاری بین شرکت زیر ساخت و شرکت مخابرات ادامه دارد ؟" توضیح داد : بررسی های لازم در شرکت زیر ساخت صورت گرفته و اطمینان می دهم که مشکلی در شبکه زیر ساخت وجود ندارد.

 

وی افزود: آزمایش کردن این موضوع که مشکل اختلال در شبکه اینترنت از زیر ساخت است یا مخابرات آسان است و کاربران اینترنت خودشان نیز می تواند این مسئله را بررسی کنند. 

فرنقی زاد گفت: در حال حاضر کاربرانی که اینترنت خود را از طریق خط تلفن می گیرند بعنی کاربران دارای خط ADSL و دایال آپ مشکل دارند، اما کاربرانی که از طریق وایمکس به اینترنت دسترسی دارند ، مشکلی ندارند ، بنابر این مشکل از مخابرات است. 

وی افزود: اگر مشکل اختلال اینترنت از زیر ساخت بود تمام شبکه اینترنت دچار اختلال می شد ، در حالی که الان فقط مشتریان مخابرات مشکل دارند. 

 

لازم به گفتن است که تماس خبرنگار ایرنا برای برقراری ارتباط با مدیران شرکت مخابرات بی نتیجه بود.

انتهای پیام 

به این محتوا امتیاز دهید: 

هنوز رأی ندارید
سیتنا 5
2011-09-19 18:30

افزودن دیدگاه جدید