کد مطلب: 

3373

بار دیگر حمایت فیس بوک از صهیونیست‌ها اثبات شد

بار دیگر حمایت فیس بوک از صهیونیست‌ها اثبات شد

احمد مرسی پسر محمد مرسی، رئیس‌جمهور مصر اعلام کرد: شبکه‎ی اجتماعی فیس بوک پس از انتشار آخرین نوشته‌اش در آن که به اهانت رسانه‌های اسرائیلی پاسخ داده بود، صفحه‎ی شخصی‌اش را مسدود کرد.

به گزارش سیتنا به نقل از العالم، احمد مرسی با انتقاد از برخی رسانه‌ها به علت ترویج شایعات در این باره، گفت: «به شما ثابت می‌کنم که رسانه‌های مخصوص ما رسانه‌های شایعه‌پراکن و نه رسانه‌های حقیقت‌جو هستند. متاسفانه آنچه این رسانه‌ها منتشر می‌کنند ما باور می‌کنیم.»

شبکه‎ی اجتماعی فیس‌بوک صفحه اینترنتی "احمد مرسی" پسر محمد مرسی، رئیس جمهوری مصر را به دلیل اعتراض به رژیم صهیونیستی بست. احمد مرسی در صفحه‎ی فیس‌بوک خود خطاب به صهیونیست‌هایی که به محمد مرسی توهین کرده بودند نوشته بود: "دیگر زمان وابستگی و تبعیت ما از شما به پایان رسیده است و شما ارزشی بیش از کفش ندارید. این میمون و خوک‌زادگان، امروز از رئیس جمهوری ما شکست می‌خورند و روز پیروزی نزدیک است.»

تلویزیون رژیم صهیونیستی پیش از این یک فیلم تبلیغاتی به مناسبت ساخت مجدد معبد یهودی مورد ادعای صهیونیست‌ها بر روی ویرانه‌های مسجدالاقصی پخش کرد که در آن به مرسی اهانت شده بود.

در این فیلم یک خانواده‎ی اسرائیلی در حال تفریح در ساحل دریا نمایش داده می‌شود که پدر خانواده مشغول مطالعه‎ی مطلبی در روزنامه درباره‎ی مرسی است در حالی که فرزندان کوچک خانواده در حال ساخت معبد یهودی بر روی ماسه‌‌های دریا هستند و اشاره به این موضوع دارد که این کودکان کاری را انجام می‌دهند که پدرانشان از انجام آن عاجز بودند.

پس از موفقیت این کودکان در ساخت معبد یهودی پدر خانواده روزنامه‌ای که تصویر مرسی در آن است به گوشه‌ای پرتاب می‌کند که این کار وی نیز اشاره به این قضیه دارد که حتی مرسی هم نمی‌تواند مانع اسرائیل در ساختن معبد یهودی شود.
انتهای پیام

به این محتوا امتیاز دهید: 

هنوز رأی ندارید
سیتنا 5
2012-07-28 19:18

افزودن دیدگاه جدید