کدخبر :3304 پرینت
02 مرداد 1391 - 15:09

شروع برنامه‎ی 90 با سکته‌ای زودرس همراه خواهد بود!

متن خبر

نخستین برنامه از سری جدید برنامه تلویزیونی 90 امشب از ساعت 22:30 روی آنتن خواهد رفت تا پس از وقفه‌ای نزدیک به 60 روز دوباره پخش برنامه جنجالی 90 با اجرای عادل فردوسی‌پور از سر گرفته شود.
به گزارش سیتنا به نقل از قدس، شروع برنامه 90 با سکته‌ای زودرس همراه خواهد بود چون به دلیل مسافرت کاری مجری و تهیه کننده برنامه به لندن برای پوشش خبری بازی‌های المپیک، پخش برنامه 90 دو هفته متوقف خواهد شد تا فوتبالی‌ها با بازگشت فردوسی‌پور از سفر لندن تماشاگر این برنامه تلویزیونی باشند.
اما گفته می‌شود نخستین برنامه تلویزیونی 90 در سری جدیدش با هیجان خاصی همراه است،چون فردوسی پور و عوامل اجرایی این برنامه تصمیم دارند اتفاق های جنجالی فصل نقل و انتقالات را با جدیت بررسی کنند.
موضوع ماشین‌های برخی باشگاه‌ها به بازیکنان تیم ملی و پرداخت رقم های نجومی به بازیکنان تیم های لیگ برتری یکی از جنجالی ترین سوژه‌های این برنامه است. البته عادل فردوسی پور در تلاش است چنانچه بتواند مجوزهای لازم را به دست آورد برخی اظهارات منتقدان را در این باره پخش کند تا مشخص شود هیچ باشگاهی در فوتبال ایران برخلاف ادعای سرپرست سازمان لیگ سقف قرارداد را رعایت نکرده است.
از دیگر سوژه‌هایی که گفته می‌شود در برنامه امشب 90 به صورت ریز بررسی خواهد شد،موضوع بازی‌های هفته اول لیگ برتر است . بررسی‌بازی‌های هفته نخست در برنامه 90 در شرایطی شکل می‌گیرد که فردوسی پور قصد ندارد در خصوص موضوع حق پخش تلویزیونی که سوژه جنجالی روزهای اخیر محافل خبری است هیچ اظهارنظری انجام بدهد!
فردوسی‌پور در محفلی خصوصی اعلام کرده نباید از من توقع داشته باشید در این باره اظهارنظر کنم چون همه می‌دانند این ماجرا اصلا در حد و توان من نیست که بخواهم درباره آن اظهارنظر کنم.
پیگیری موضوع سهمیه ایران در رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا از دیگر نکاتی است که قرار است در برنامه امشب به صورت جدی بررسی شود اما چالشی ترین موضوع را می‌توان به موضوع گفت و گوی ویژه این برنامه دانست. اگر جواد نکونام، دعوت فردوسی پور را بپذیرد کاپیتان تیم ملی فوتبال ایران و بازیکن تازه وارد استقلال به عنوان نخستین میهمان سری جدید برنامه 90 رو بروی فردوسی پور خواهد نشست.
یکی دیگر از سوژه‌های مورد نظر 90 برای نخستین برنامه سری جدید، پیگیری سوژه پیراهن علی کریمی در آبادان است. بنا به اعلام یکی از رسانه های نوشتاری علی کریمی پس از آن که متوجه شده برخی افراد پیراهن را به زور از کودک توپ جمع کن گرفته اند، برای تهیه کننده برنامه 90  پیغام فرستاده که این موضوع را دنبال کند تا مشخص شود چه کسی در حق توپ جمع کن ها اجحاف می‌کنند.
انتهای پیام

نظرات خود را با ما درمیان بگذارید

افزودن دیدگاه جدید

کپچا
CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.