کد مطلب: 

3278

شبکه‌ای جعلی با آرم شبکه ملی سوریه

وزارت رسانه های سوریه به مردم این کشور هشدار داد که یک شبکه جعلی با آرم شبکه ملی این کشور در حال پخش کردن ترانه و سرود است و هر لحظه امکان دارد با قطع شبکه سوریه جایگزین آن شود.

به گزارش سیتنا به نقل از فارس، وزارت رسانه‌های سوریه پس از اقدام تروریست‌های مسلح در ربودن "محمد السعید" مجری تلویزیون سوریه در منطقه "جدیده عرطوز"، درباره یک شبکه ماهواره‌ای با آرم شبکه ملی سوریه هشدار داد.

وزارت اطلاع‌رسانی سوریه اعلام کرد که هم‌اکنون این شبکه جعلی در حال پخش سرودها و ترانه‌های ملی سوریه است تا زمینه‌ را برای پخش‌ برنامه‌هایی که از هم‌اکنون ماهیت آن مشخص است، آماده شود.

این وزارتخانه سوری با بیان اینکه ممکن است هر لحظه شبکه‌های ملی سوریه قطع شود، درباره این کمین رسانه‌ای برای مردم سوریه هشدار داد.

پیش از این و پس از ترور سران امنیتی و اطلاعاتی سوریه، یک مقام نظامی سوریه درباره قطع شدن شبکه‌های ملی سوریه برای تشدید جنگ تبلیغاتی و شایعه‌پراکنی علیه دمشق هشدار داده بود.

ناگفته نماند که شبکه الدنیا سوریه که نقشی مهم در افشای توطئه‌های مختلف علیه سوریه دارد، پخش آن از ماهواره‌های عرب‌ست  و نایل ست متوقف شده است.

تاکنون شایعات بسیاری از جمله سفر همسر بشار اسد به روسیه یا قصد بشار اسد برای کناره‌گیری از قدرت منتشر شده است که مقامات سوریه و روسیه آن را اکیدا تکذیب کرده‌اند.

انتهای پیام

به این محتوا امتیاز دهید: 

هنوز رأی ندارید
سیتنا 5
2012-07-21 06:01

افزودن دیدگاه جدید