کد مطلب: 

3151

مدیرعامل شرکت مخابرات ایران خطاب به مدیرانش: به PAPها امکانات بدهید تا فعالیت کنند

مدیرعامل شرکت مخابرات ایران خطاب به مدیرانش: به PAPها امکانات بدهید تا فعالیت کنند

مدیرعامل شرکت مخابرات ایران با اشاره به اینکه دغدغه‎های اصلی ما تحول در مخابرات است، گفت: توقف توسعه، مرگ مخابرات را به همراه دارد و رتبه‎ی مخابرات را در توسعه، متوسط دانست.

به گزارش سیتنا، مهندس پور رنجبر که در مراسم پایانی پروژه‎ی طراحی شبکه‌ی IP در جمع مدیران شرکت مخابرات ایران سخن می گفت، اساس تحول مخابرات را، یکپارچه فکر کردن و طراحی یک ساختار و یک مفهوم دانست و افزود: باید یک ساختار واحد طراحی و مدل عملیاتی سازمانی اصلاح شده ای را تهیه و با تعریف واحد، اجرا و پیاده سازی کنیم.

وی با تاکید بر تفکیک حوزه‎های مختلف برای ایجاد تحول و توسعه سریع افزود: برای به جریان انداختن فعالیت‎های حوزه‎های مختلف با کمک مشاوران، مدل طراحی شده با ساختار فعلی انطباق داده شود و با بررسی و حل مشکلات آن تحول را شروع کنیم.

وی در این رابطه افزود: در حوزه های بازاریابی ، مشتریان، شبکه مالی و رگولاتوری، کمیته‎های بررسی تشکیل شده تا فعالیت‎ها آغاز شود.

وی با تاکید بر اجرایی شدن کمیته‎ها و رسیدن به همگرایی، گفت: بنای ما بر این است که همگی با هم کار کنیم و مدیران عامل استان ها در کمیته ها مسؤول اجرای موضوع ها هستند و طراحی کلی انجام دهند و باید به تمامی استان ها مثل یک استان نگاه کنند.

وی افزود: عملیاتی فکر کنید و کار خود را به سرعت انجام دهید، تحول باید نمود خارجی داشته باشد و از پشت تــــریبون نمی شود تحول ایجاد کرد و باید شرکت را نجات دهید. نکته‎ی بعدی این است که هر اتفاقی که بیفتد هر تصمیمی بگیرید بهتر از در جا ایستادن است. به حدیث یدا... مع الجماعه ، اعتقاد داشته باشید و هدفمند عمل کنید. دنبال خروجی باشید. طرح ها را به جلو ببرید و مسلماً موفق خواهید شد.

مهندس پور رنجبر توصیه کرد: این کمیته ها باید خروجی داشته باشند و بازاریابی را سرعت بخشند. بنابراین فعال کنید و PAPها را ناراضی نکنید به آنها امکانات بدهید تا فعالیت کنند.
انتهای پیام

به این محتوا امتیاز دهید: 

هنوز رأی ندارید
سیتنا 5
2012-07-09 20:15

افزودن دیدگاه جدید