کد مطلب: 

3111
محرومیت از تمام آزمون‌ها تا 10 سال به دلیل داشتن تلفن همراه در کنکور

رئیس مرکز آزمون دانشگاه آزاد گفت: به همراه داشتن وسایل اضافی، همچون تلفن همراه و ماشین حساب در کنکور تا 10 سال می‌تواند محرومیت از تمام آزمون‌ها را در پی داشته باشد.

به گزارش سیتنا به نقل از فارس، عبدالله سجادی‌جاغرق، رئیس مرکز آزمون دانشگاه آزاد با بیان اینکه آزمون سراسری این دانشگاه از ذقایقی قبل آغاز شده است، گفت: در آزمون نوبت صبح امروز 250 هزار و 817 داوطلب در رشته‌های زیرمجموعه‌های یک و 2 و 4 و 6 تا 9 مجموعه یک گروه آزمایشی ریاضی و فنی مهندسی با یکدیگر به رقابت می‌پردازند.

وی با تاکید بر اینکه روند اجرایی کنکور امسال دانشگاه آزاد نسبت به سال گذشته تغییری ندارد، گفت: داوطلبان باید از داشتن وسایل اضافی، همچنین تلفن همراه و ماشین حساب در جلسه آزمون خودداری کنند، چرا که داشتن تلفن همراه حتی خاموش تا 10 سال می‌تواند محرومیت از تمام آزمون‌ها را در پی داشته باشد.

به گفته رئیس مرکز آزمون دانشگاه آزاد شیوه تکمیل ظرفیت کنکور 91 این دانشگاه نسبت به سال گذشته تفاوت کرده است، در گذشته داوطلبان در صورت قبول نشدن در شش انتخاب اول در انتخاب هفتم به انتخاب دانشگاه پذیرفته می‌شدند ولی در کنکور امسال شرایطی فراهم می‌شود که داوطلبان در صورت قبول نشدن بتوانند انتخاب رشته مجدد داشته باشند.

انتهای پیام

به این محتوا امتیاز دهید: 

هنوز رأی ندارید
سیتنا 5
2012-07-05 06:55

افزودن دیدگاه جدید