کد مطلب: 

311

ابلاغ تعرفه های مخابراتی به شرکت مخابرات برای اجرا، تا دو هفته دیگر

ابلاغ تعرفه های مخابراتی به شرکت مخابرات برای اجرا، تا دو هفته دیگر

رئیس شورای رقابت با اشاره به تخلفات رگولاتوری در خصوص دخالت در تغییر تعرفه های مخابراتی و ارتباطی، اعلام کرد: شورا از عملکرد این سازمان به صورت کتبی و شفاهی به ریاست جمهوری شکایت کرده است.

به گزارش سیتنا، جمشید پژویان در گفت و گو با موبنا با اشاره به اقدامات غیر قانونی سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی درزمینه دخالت درافزایش و کاهش تعرفه های مخابراتی، اعلام کرد: شورای رقابت از عملکرد سازمان تنظیم مقررات به صورت کتبی و شفاهی به ریاست جمهوری شکایت کرده و شخص رئیس جمهور در این زمینه  ترتیب اثر داده است.

وی گفت: با این وجود، شورای رقابت هنوز اقدام قضایی نکرده ومنتظر بود تا این سازمان خود، چنین تخلفاتی را انجام ندهد.

وی با بیان اینکه این نهاد همچنان به رفتار غیر قانونی خود ادامه می دهد و فراقانونی عمل می کند، ادامه داد: متاسفانه رگولاتوری ازهیچ یک از قوای سه گانه مقننه، اجرایی و قضاییه تبعیت نمی کند و در این خصوص مشخص نیست  که چه قدرتی از این سازمان حمایت می کند.

پژویان خاطر نشان کرد: رفتار غیر قانونی تنظیم مقررات اعتراض مجلس شورای اسلامی، سازمان بازرسی و سازمان حمایت از مصرف کننده را به همراه داشته، ولی این سازمان متاسفانه هیچ توجهی به این موارد نمی کند.

وی در ادامه  اظهار داشت: کار تعیین  تعرفه های مخابراتی و ارتباطی توسط شورا در مراحل پایانی خود قرار دارد و تا  دو هفته آینده برای اجرا به شرکت مخابرات ابلاغ می شود.

انتهای پیام

به این محتوا امتیاز دهید: 

هنوز رأی ندارید
سیتنا 5
2011-09-14 15:57

افزودن دیدگاه جدید