کد مطلب: 

3088

آغاز ثبت نام رایتل در مشهد و شیراز به مناسبت نیمه شعبان

آغاز ثبت نام رایتل در مشهد و شیراز به مناسبت نیمه شعبان

با ورود رایتل به شهرهای مشهد و شیراز امکان استفاده از تماس تصویری، اینترنت پرسرعت موبایل و گستره وسیعی از خدمات ارزش افزوده برای شهروندان این شهرها فراهم می شود.

 

به گزارش سیتنا به نقل از روابط عمومی رایتل، به مناسبت اعیاد شعبانیه و در آستانه نیمه شعبان، رایتل با هدف گسترش شبکه خود ثبت نام سیم‌کارت های دیتا و دائمی را از روز پنج شنبه 15 تیر ماه در شهرهای مشهد و شیراز با انجام اولین واگذاری به خانواده معظم شهیدان آغاز می نماید.
 
شهروندان متقاضی در شهرهای شیراز و مشهد می‌توانند از تاریخ 15 تیر ماه با مراجعه به سایت رسمی رایتل به آدرس www.rightel.ir و یا از روز شنبه 17 تیر ماه از طریق دفاتر پیشخوان منتخب دولت نسبت به ثبت نام اقدام نمایند.
 
این اپراتور همراه با خدمات اصلی همچون پیام کوتاه و پیام صوتی با استفاده از تکنولوژی نسل سوم موبایل، امکان استفاده از سرویس های اختصاصی و گستره وسیعی از خدمات ارزش افزوده (VAS) را فراهم می‌نماید که از جمله این خدمات می توان به تماس تصویری، سرویس های چند رسانه ای و اینترنت پرسرعت اشاره نمود.
 
رایتل اولین اپراتور ارائه دهنده خدمات نسل سوم موبایل ( 3G ) در کشور است و در حال حاضر و پس از پوشش دهی شهرهای تهران و کرج در حال گسترش شبکه خود به هشت شهر دیگر می باشد که شهرهای شیراز و مشهد در این بین در اولویت توسعه قرار گرفته اند.
انتهای پیام

به این محتوا امتیاز دهید: 

هنوز رأی ندارید
سیتنا 5
2012-07-02 07:02

افزودن دیدگاه جدید