کد مطلب: 

3027

جمع‌آوری تبلیغات کالاهای خارجی در تیر

معاون خدمات شهری شهرداری تهران با تأکید بر این موضوع که تبلیغات کالاهای ۱۰۰ درصد خارجی در ماه جاری جمع‌آوری می‌شود، گفت: وزارت صنعت اجازه ورود کالاهای خارجی را به کشور می‌دهد.
به گزارش سیتنا، مجتبی عبداللهی در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی فارس، در خصوص تبلیغات کالاهای خارجی در سطح شهر تهران گفت: لایحه‌ای برای جمع‌آوری تبلیغات کالاهای صددرصد خارجی به شورای شهر ارائه داده‌ایم و آنها در حال بررسی موضوع هستند.

 

 

خبرگزاری فارس: جمع‌آوری تبلیغات کالاهای خارجی در تیر/وزارت صنعت اجازه ورود کالاهای خارجی را می‌دهد

 

وی ادامه داد: اگر بخواهیم منصفانه به این موضوع در سطح شهر نگاه کنیم شهرداری در جمع‌آوری تبلیغات کالای خارجی نمره قابل قبولی دریافت می‌کند.

وی با تاکید بر این موضوع که وضعیت شهر در خصوص جمع‌آوری تبلیغات کالای خارجی بهتر شده است، گفت: پیگیر مصوبات شورای شهر در این زمینه هستیم.

وی با اشاره به اینکه شهرداری در زمینه تبلیغات کالاهای خارجی مجری است، گفت: زمانی که مسوولان ذیربط اجازه ورود کالا به داخل کشور را می‌دهند و همچنین اجازه تبلیغات می‌دهند ما باید کار را انجام دهیم.

وی با تاکید بر این موضوع که کالاهایی که صددرصد خارجی هستند را تبلیغ نخواهیم کرد، گفت: اما برخی کالاها وجود دارند که قطعات آن از خارج وارد و در داخل تولید می‌شود.

وی با اشاره به اینکه وزارت ارشاد مجوز کالاها را صادر می‌کند گفت: وزرات صنعت نیز اجازه ورود کالاها را می‌دهد.

وی با بیان اینکه جمع‌آوری تبلیغات نیاز به مصوبه دارد گفت: شورای فرهنگی عمومی به کالاها مجوز می‌دهد و اگر کالایی مجوز داشته باشد ما نمی‌توانیم تبلیغات آن را انجام ندهیم.

وی ادامه داد: شورای فرهنگی عمومی نباید به کالاهای که صددرصد خارجی هستند و مشابه داخلی دارند اجازه تبلیغات دهند.

به گفته عبداللهی تبلیغات کالاهای صددرصد خارجی در ماه جاری جمع‌آوری می‌شود.

انتهای پیام

به این محتوا امتیاز دهید: 

هنوز رأی ندارید
سیتنا 5
2012-06-26 13:28

افزودن دیدگاه جدید