کدخبر :296123 پرینت
31 خرداد 1403 - 18:27

احتمال نقد نشدن همستر کامبت وجود دارد!

بررسی شرایط پیش از عرضه همستر کامبت در صرافی Gate.io نشان می‌دهد جایی برای فروش دارایی‌های کسانی که در حال حاضر همستر را دارند، وجود ندارد و این کار تنها برای جذب سرمایه‌گذاران جدید است، لذا نگرانی برخی از کاربران ایرانی هم برای به پول نرسیدن زحماتشان بی‌دلیل نیست.

متن خبر

به گزارش سیتنا، این روزها اظهارنظرهای متفاوتی در مورد همسترکامبت و اینکه آیا این رمزارز کاربران را به پول می‌رساند یا خیر عنوان شده، اما احتمال اینکه این بازی به سرنوشت نات‌کوین دچار شود و کاربران را به پول برساند بیشتر است.

این بازی ساده که مثل نات‌کوین از روش tap to earn پیروی می‌کند در بین کاربران از محبوبیت خاصی برخوردار است. برخی تعداد کاربران ایرانی این بازی را از ۶۰ تا صد میلیون تخمین می‌زنند. آن هم به این خاطر است که برخی از کاربران با چند حساب کاربری وارد این بازی شده‌اند.

این بازی نسبت به نات‌کوین از پیچیدگی‌های بیشتری برخوردار است. طراحان این بازی، با ارائه این روش‌ها تلاش کرده‌اند کاربران را بیشتر با این بازی درگیر نگه دارند. پروفیت در ساعت که با خرید کارت‌های مختلف افزایش می‌یابد، یکی از این روش‌هاست.

چیزی که در مورد نات‌کوین باعث جلب اعتماد عمومی شد، فهرست‌شدن این کوین در صرافی ارز دیجیتال بایننس بود. این صرافی از نظر حجم معاملات روزانه، بزرگ‌ترین صرافی ارز دیجیتال جهان به‌حساب می‌آید.

این درحالیست که بررسی شرایط پیش از عرضه در صرافی Gate.io نشان می‌دهد جایی برای فروش دارایی‌های کسانی که در حال حاضر HMSTR را دارند، وجود ندارد و این کار تنها برای جذب سرمایه‌گذاران جدید است.

نگرانی برخی از کاربران ایرانی هم برای به پول نرسیدن زحماتشان بی‌دلیل نیست؛ چراکه دارندگان همستر فعلاً باید منتظر بمانند و ببینند آیا وعده فهرست‌شدن همستر که به روزهای پایانی تیرماه و اوایل مردادماه موکول شده، اتفاق خواهد افتاد یا خیر؟

انتهای پیام

برچسب ها

نظرات خود را با ما درمیان بگذارید

افزودن دیدگاه جدید

کپچا
CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.