کدخبر :295956 پرینت
27 خرداد 1403 - 12:47

سرنوشت توکن بازی همستر کامبت همچنان نامعلوم است!

اگرچه توکن بازی همستر کامبت در پیش‌بازار صرافی Gate.io لیست و معامله آن آغاز شده است، اما بنا بر نقشه راه رسمی همستر، توزیع رسمی توکن‌ها از طریق ایردراپ قرار است در ماه جولای (تیر و مرداد) انجام شود. حال باید دید در مرحله رسمی و پس از راه‌اندازی توکن، چه سرنوشتی در انتظار این پروژه خواهد بود و آیا کاربران همستر نیز مثل نات‌کوین به پول واقعی می‌رسند یا خیر؟!

متن خبر

توکن بازی همستر کامبت با نماد HMSTR در پیش‌بازار صرافی معتبر Gate.io لیست و معامله آن آغاز شده است. اما این توکن با چه قیمتی معامله می‌شود؟

معاملات پیش‌بازار فرصتی برای تست و شبیه سازی معاملات واقعی توکن ها پیش از عرضه رسمی است. بر همین اساس، همستر کامبت با قیمت ۰.۴۴ دلار برای هر توکن در پیش بازار Gate.io لیست شده است. البته این قیمت موقتی بوده و نوسانات شدیدی را تجربه می کند.

بنا بر نقشه راه رسمی همستر کامبت، توزیع رسمی توکن ها از طریق ایردراپ قرار است در ماه جولای (تیر و مرداد) انجام شود.

با این حال ورود به پیش بازار یک گام مهم دیگر برای این بازی تلگرامی محبوب با بیش از ۱۵۰ میلیون کاربر به شمار می رود.

لازم به ذکر است پیش از این صرافی کوکوین نیز اعلام کرده بود قصد لیست کردن توکن همستر کامبت را در پیش بازار خود دارد، اما هنوز معاملات آن در این صرافی آغاز نشده است.

ورود این توکن به پیش بازار اگرچه گامی به سمت رسمی شدن آن محسوب می‌شود، اما توسعه دهندگان باید برای عرضه نهایی آمادگی کامل داشته باشند. پیش بازارها محیطی امن برای تست سیستم ها و ارزیابی علاقه معامله گران ایجاد می کنند.

همستر کامبت به عنوان یک استارت‌آپ بازی توانسته در مدت کوتاهی به محبوبیت بالایی در میان کاربران دست یابد. حال باید دید در مرحله رسمی و پس از راه‌اندازی توکن، چه سرنوشتی در انتظار این پروژه خواهد بود و آیا کاربران همستر نیز مثل نات‌کوین به پول واقعی می‌رسند یا خیر.

انتهای پیام

نظرات خود را با ما درمیان بگذارید

افزودن دیدگاه جدید

کپچا
CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.