کدخبر :295909 پرینت
26 خرداد 1403 - 10:12

افزایش ۳۰ درصدی درآمد مخابرات در صورت تعامل مالی مناسب با شرکت های FCP

مدیرعامل شرکت مخابرات ایران با اشاره به افزایش ۳۰ درصدی درآمد این شرکت در صورت تعامل مالی مناسب با شرکت های FCP، گفت: در این صورت هزار و ۸۰۰ میلیارد تومان به درآمد مخابرات اضافه می شود.

متن خبر

به گزارش سیتنا، مهندس مجید سلطانی در نشست هم اندیشی و تقدیر از فعالان عرصه ارتباطات شرکت ۱۴۰۲ با قدردانی از تلاش مدیران و کارشناسان در سراسر کشور، اظهار داشت: در سال گذشته ۳۷  درصد رشد درآمد عملیاتی داشته ایم، اگر فقط چندین حق قانونی مخابرات به شرکت ادا می شد این ۳۷ درصد به ۶۲ درصد می رسید.

وی با اشاره به افزایش ۳۰ درصدی درآمد در صورت تعامل مالی مناسب شرکت های FCP، گفت : در این صورت هزار و ۸۰۰ میلیاردتومان به درآمد مخابرات اضافه می شود.

وی با اشاره به رمزکلید واژه وحدت کلمه که همواره امام روح الله (ره) آن را به کار برد اظهار داشت: وحدت کلمه در تمام عرصه ها جاری و ساری است و اگر وحدت کلمه به صورت کامل در این شرکت محقق می شد این شرکت بر معاندین پیروز شده و راه موفقیت را تا قله ی افتخار طی خواهد کرد.

سلطانی ضمن تشکر از تمام استان ها که با دستان خالی  نهضت جهادی فیبرنوری سنگ تمام گذاشته و وحدت کلمه را به معنی همراهی کلی به منصه ظهور رساندند، اظهار داشت: از برخی مناطق که مقداری عقب تر هستند در خواست می کنیم با تلاش جهادی به استان هایی که در این طرح به توسعه ۳۰۰ درصدی رسیده اند نائل شوند.

مدیر عامل مخابرات گفت: موضوع توسعه باید به صورت شبانه روزی باید دنبال شود، این نظام، نظام الهی است و پرچم امام زمان(عج) برفراز این شرکت استوار است.

مدیرعامل شرکت مخابرات با بیان اینکه اهداف قرارگاه عملیاتی امام علی(ع) نیز باید با تمام وجود دنبال شود و استان ها در این مورد اشراف کامل داشته باشند گفت: استانها و مدیران باید لحظه به لحظه به عنوان اتاق فرمان عمل کرده وضمن به خط کردن نیروها برای کار عملیاتی و افزایش در آمد شرکت و کاهش هزینه فعالیت های لازم را انجام دهند .

سلطانی گفت: میانگین هزینه نیروی انسانی از ۸۳ به ۷۷ رسیده که باز هم بسیار زیاد است و این استان هابه ویژه مناطقی که هزینه نیروی انسانی بالای ۹۰درصد درآمد را تشکیل می دهد حقیقتا باید وضعیت خود را تغییر دهند.

مدیر عامل شرکت مخابرات ایران از این مناطق خواست تا در اسرع وقت با اتخاذ راهکارهای ابلاغی حوزه ستادی و تلاش و کوشش جهادی به ایجاد و بهره وری شرکت بپردازند تا برخی مناطق از زیان دهی خارج سازند.

سلطانی با اشاره به انتخابات راست جمهوری هشتم تیر اظهار داشت: همه بخش ها اعم از بخش های ستادی فنی وآمادگی داشته باشند تا مسیر های لازم که نیاز به پایش دارد انجام شده و ضمن تشکیل تیم های فنی همکاران وخانواده ایشان با حضور در صحنه و پای صندوق های رای نقشه دشمنان را خنثی کنند.

انتهای پیام

نظرات خود را با ما درمیان بگذارید

افزودن دیدگاه جدید

کپچا
CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.