کدخبر :295864 پرینت
25 خرداد 1403 - 04:52

کنترل بیشتر بر حریم خصوصی در واتساپ با بروزرسانی جدید

واتساپ یک بروزرسانی جدید برای نسخه بتای اندروید خود را راه‌اندازی کرد که به کاربران اجازه می‌دهد قبل از انتشار محتوای جدید، تنظیمات حریم خصوصی Status خود را پیش‌نمایش کنند.

متن خبر

به گزارش سیتنا از GSMARENA، این ویژگی جدید که برای اولین بار در نسخه بتای iOS ۲۴.۱۰.۱۰.۷۵ معرفی شد، به کاربران کنترل بیشتری بر نحوه به اشتراک‌گذاری اطلاعات و محتوا با مخاطبان خود می‌دهد.

هنگامی که کاربری قصد انتشار یک Status جدید را دارد، می‌تواند قبل از انتشار آن، تنظیمات حریم خصوصی را پیش‌نمایش کند. این کار به کاربران امکان می‌دهد تا ببینند چه کسانی می‌توانند Status آنها را ببینند و در صورت نیاز، تنظیمات را قبل از انتشار نهایی تغییر دهند.

مزایای این ویژگی:

  • کنترل بیشتر بر حریم خصوصی: این ویژگی به کاربران کنترل بیشتری بر نحوه به اشتراک‌گذاری اطلاعات و محتوا با مخاطبان خود می‌دهد.
  • کاهش اشتباهات: با پیش‌نمایش تنظیمات حریم خصوصی، احتمال اشتباه در به اشتراک‌گذاری Status با افراد نامناسب کاهش می‌یابد.
  • افزایش امنیت: این ویژگی به افزایش امنیت و حفظ حریم خصوصی کاربران در واتساپ کمک می‌کند.

این ویژگی در حال حاضر فقط برای کاربران نسخه بتای اندروید ۲.۲۴.۱۲.۲۷ واتساپ در دسترس است. اگر کاربر برنامه بتا واتساپ هستید، می‌توانید با آپدیت برنامه از Google Play Store، این ویژگی را دریافت کنید.

انتهای پیام

برچسب ها

نظرات خود را با ما درمیان بگذارید

افزودن دیدگاه جدید

کپچا
CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.