کد مطلب: 

295

دبیرخانه کارگروه تأسیس اتحادیه/ جامعه روابط‌ عمومی ایران آغاز به کار کرد

دبیرخانه کارگروه تأسیس اتحادیه/ جامعه روابط‌ عمومی ایران آغاز به کار کرد

 

نخستین جلسه کارگروه مشترک دو انجمن روابط‌ عمومی ایران و متخصصان روابط‌ عمومی برگزار و تأسیس دبیرخانه  کارگروه تأسیس اتحادیه/ جامعه روابط‌ عمومی ایران به تصویب رسید.

به گزارش سیتنا، در این جلسه که با حضور خسرو رفیعی نائب رئیس انجمن روابط‌ عمومی ایران، محمدرضا رسولی نائب رئیس انجمن متخصصان روابط‌ عمومی، قربانعلی تنگشیر مدیر اجرائی انجمن متخصصان و امیر عباس تقی‌پور دبیر انجمن روابط‌ عمومی ایران برگزار شد مقرر گردید دبیرخانه کارگروه تأسیس اتحادیه/ جامعه روابط‌ عمومی ایران با هدف دریافت نقطه‌نظرات اساتید، اندیشمندان، مدیران و دانشجویان برای فراهم کردن مقدمات تأسیس اتحادیه/ جامعه روابط‌عمومی ایران، آغاز به کار کند.

اعضای این کارگروه از افراد حقیقی و حقوقی فعال در عرصه روابط‌عمومی خواستند تا نقطه‌نظرات خود را پیرامون مهم‌ترین چالش‌ها و مسائل و نیازهای روابط‌عمومی در ایران به همراه راهکارهای پیشنهادی برای حل مسائل را در اختیار این کارگروه قرار دهند تا زمینه همکاری و جذب حداکثری استعدادها و ظرفیت‌های این عرصه فراهم شود.

همچنین در این نشست، آینده‌کاوی (تحقیق و پژوهش)، امور بین‌الملل و امور صنفی به عنوان سه حوزه‌ای مشخص شد که اتحادیه/ جامعه روابط‌ عمومی ایران صرفاً به سیاستگذاری در آن‌ها خواهد پرداخت.

اعضای کارگروه تأسیس اتحادیه/ جامعه روابط‌ عمومی ایران در جلسه خود اعلام کردند از حضور، عضویت و مشارکت انجمن‌ها، سازمان‌ها و مؤسسات تخصصی روابط‌عمومی در این اتحادیه/ جامعه در حال تأسیس استقبال خواهند کرد.

گفتنی است پیش از این، اعضای هیئت‌مدیره دو انجمن روابط‌ عمومی ایران و متخصصان روابط‌عمومی، در یک نشست مشترک مقرر کردند زمینه‌های همکاری‌های فی‌مابین را با هدف پیشبرد آرمان‌های مشترک روابط‌عمومی در ایران، بررسی کنند.

آنها مقرر کرده بودند کارگروهی با حضور نائب رئیسان دو انجمن، مدیر اجرایی انجمن متخصصان روابط عمومی و دبیر انجمن روابط‌عمومی ایران تشکیل و مهم‌ترین مواردی که باید در دستور کار جلسات مشترک آتی قرار گیرد تعیین کنند.

درحال حاضر امکان تماس با این کارگروه، علاوه بر سایت‌های دو انجمن از طریق ایمیل  2pr1390@gmail.com  فراهم است.

انتهای پیام

به این محتوا امتیاز دهید: 

هنوز رأی ندارید
سیتنا 5
2011-09-13 09:49

افزودن دیدگاه جدید