کد مطلب: 

2944

دستگیری عامل توهین به مقدسات و ائمه‌اطهار (ع) در اینترنت

رییس پلیس فتای گیلان از دستگیری عامل توهین به مقدسات اسلامی و ائمه‌اطهار (ع) در فضای مجازی خبر داد.

به گزارش سیتنا، سرهنگ ایرج محمدخانی در گفت‌وگو با خبرگزاری دانشجویان،با اعلام این خبر گفت: کارشناسان پلیس فتا در حین رصد فضای مجازی وبلاگی را شناسایی کردند که اقدام به انتشار مطالب موهن علیه مقدسات اسلامی و ائمه اطهار (ع) در این فضا کرده‌ بود.

رییس پلیس فتای گیلان با بیان اینکه با شناسایی این وبلاگ، تلاش برای احراز هویت واقعی مدیر اصلی وبلاگ اینترنتی به صورت ویژه در دستور کار کارشناسان این پلیس قرار گرفت، گفت: با انجام بررسی‌ها، عامل اصلی چندین وبلاگ انتشاردهنده مطالب موهن علیه مقدسات اسلامی و ائمه اطهار (ع) در فضای مجازی شناسایی با هماهنگی قضایی، متهم در یکی از محلات رشت دستگیر و برای تحقیقات بیشتر به مقر انتظامی منتقل شد.

محمدخانی افزود: متهم پس از دستگیری دربازجویی‌های اولیه ابتدا منکر کلیه اتهامات وارده شد اما در بازجویی‌های فنی و مواجهه با اموال مکشوفه از منزلش، به ناچار لب به سخن گشود و به بزه انتسابی اعتراف کرد.

وی در پایان با بیان اینکه انتشار مطالب موهن علیه مقدسات اسلامی و ائمه معصومین (ع) در فضای مجازی جرم تلقی شده و قانون‌گذارمجازات سنگینی برای مرتکبان اینگونه جرایم در نظر گرفته است، اظهار داشت: متهم با تشکیل پرونده به دادسرا معرفی شد.
انتهای پیام

به این محتوا امتیاز دهید: 

هنوز رأی ندارید
سیتنا 5
2012-06-18 10:18

افزودن دیدگاه جدید