کدخبر :294064 پرینت
12 اردیبهشت 1403 - 10:36

رایتل؛ پرسرعت‌ترین سیم‌کارت کشور

مقایسه گزارش فصل بهار، تابستان و پاییز ۱۴۰۲ رگولاتوری از تداوم کاهش سرعت اینترنت در دو اپراتور اول و دوم حکایت دارد و این گزارش‌ها نشان می‌دهد رایتل تنها اپراتوری محسوب می‌شود که هر فصل، افزایش سرعت اینترنت را ثبت کرده است.

متن خبر

به گزارش سیتنا به نقل از روابط عمومی رایتل، گزارش فصل پاییز ۱۴۰۲ سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی با فاصله کمی از گزارش تابستان ۱۴۰۲ منتشر شد.

بر اساس این گزارش، سرعت اینترنت 4G دو اپراتور اول و دوم کشور در پاییز ۱۴۰۲ مانند تابستان این سال با کاهش روبرو بوده و فقط در رایتل با اختلاف معناداری سرعت اینترنت 4G افزایش داشته است.

مقایسه گزارش فصل بهار، تابستان و پاییز ۱۴۰۲ رگولاتوری از تداوم کاهش سرعت اینترنت در دو اپراتور اول و دوم حکایت دارد و این گزارش‌ها نشان می‌دهد رایتل تنها اپراتوری محسوب می‌شود که هر فصل، افزایش سرعت اینترنت را ثبت کرده است.

رایتل از بهار تا پاییز ۱۴۰۲ در سرعت اینترنت شبکه 4G، سیر صعودی را تجربه کرد و میانگین این سرعت در تابستان سال قبل ۱۹.۲۶ مگابیت‌برثانیه بود که طبق آخرین آمارهای رگولاتوری در پاییز ۱۴۰۲ به ۲۰.۶۸ افزایش پیدا کرده است. این در حالی‌است که سرعت اینترنت شبکه 4G اپراتور اول در تابستان سال گذشته ۱۱.۹۷مگابیت‌برثانیه بوده و در پاییز به ۱۱.۷۵مگابیت‌برثانیه رسیده است. البته این کاهش در اپراتور دوم چشمگیرتر بوده و سرعت اینترنت شبکه 4G در فصل پاییز به ۱۱.۹۷ مگابیت‌برثانیه رسیده؛ درحالی‌که در تابستان ۱۴۰۲ این سرعت ۱۳.۷۱ مگابیت‌برثانیه بوده است.

طبق بررسی‌های صورت گرفته از بسته‌های مصرفی اینترنت هر سه اپراتور همراه کشور، رایتل تنها اپراتوری است که بسته‌های بلندمدت یک‌ساله با حجم‌های ۱۰۰ و ۲۰۰ گیگابایتی را به مشترکین خود ارائه می‌دهد.

انتهای پیام

برچسب ها

نظرات خود را با ما درمیان بگذارید

افزودن دیدگاه جدید

کپچا
CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.