کد مطلب: 

293522

وزیر ارتباطات از اجرای پروژه فیبرنوری منازل و کسب وکارهای شهرهای استان سمنان بازدید کرد

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات بعد از حضور در آیین آغاز پروژه فیبرنوری منازل و کسب و کارهای شهرستان میامی، بصورت میدانی از وضعیت اجرای این پروژه در شهرهای استان سمنان بازدید کرد.
وزیر ارتباطات از اجرای پروژه فیبرنوری منازل و کسب وکارهای شهرهای استان سمنان بازدید کرد

به گزارش سیتنا از مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، عیسی زارع پور، وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در ادامه سفر خود به استان سمنان، بصورت میدانی از عملیات اجرایی فیبرنوری منازل و کسب و کارهای شهرهای شاهرود، دامغان، سمنان و همچنین پارک های علم و فناوری اطلاعات شاهرود و سمنان بازدید کرد.
زارع پور در شهرستان شاهرود ابتدا از کارگاه شوتینگ فیبرنوری در داکت های کارگذاشته شده در زمین بازدید کرد و بصورت میدانی وضعیت اجرای این پروژه در شاهرود را مورد بررسی قرار داد.
پروژه فیبرنوری شهرستان شاهرود در ۱۲۰ کیلومتر طراحی شده که شرکت ایرانسل تاکنون ۲۷ کیلومتر از آنرا حفاری و داکت گذاری کرده است.
وزیر ارتباطات سپس به پارک علم و فناوری شاهرود رفت و از بخش فناوری و نوآوری این پارک بازدید و مدیران مجموعه نیز توضیحاتی درباره فعالیت های این بخش ارائه کردند.
زارع پور در ادامه به دامغان رفت و از اجرای عملیات حفاری و داکت گذاری فیبرنوری در شهرستان دامغان بازدید کرد.
پروژه فیبرنوری شهرستان دامغان توسط شرکت آسیاتک در ۷۵ کیلومتر طراحی شده که ۱۹ کیلومتر آن حفاری شده است.
در ادامه وزیر ارتباطات از پارک فناوری اطلاعات و ارتباطات مرکز استان سمنان و اجرای پروژه فیبرنوری منازل و کسب و کارهای این شهر بازدید کرد و بعد از شنیدن توضیحات مدیران مربوطه، دستوراتی برای تسریع و بهبود کار ارائه کرد.
پروژه فیبرنوری منازل و کسب و کارهای شهر سمنان نیز در ۱۴۰ کیلومتر طراحی شده که شرکت آسیاتک به عنون اپراتور منتخب برای این پروژه تاکنون ۵ کیلومتر حفاری و داکت گذاری کرده است.
بنابه این گزارش، امروز (پنجشنبه) زارع پور، وزیر ارتباطات همزمان با سفر رییس جمهوری به استان سمنان و شهرستان میامی سفر کرد و با حضور وی به عنوان نماینده دولت، تعدادی از پروژه های عمرانی این شهرستان به بهره برداری رسید.

انتهای پیام

به این محتوا امتیاز دهید: 

هنوز رأی ندارید
سیتنا 1
2024-04-19 12:23

افزودن دیدگاه جدید