کد مطلب: 

293150

دسترسی‌های پیام‌رسان «بله» مطابق با سیاست‌های گوگل است

قائم مقام پلتفرم «بله» پیرامون خبر اخیر منتشر شده پیرامون پیام گوگل راجع‌به این اپلیکیشن، گفت: با بررسی گزارش‌ها مشخص شد این کاربران مدت‌هاست اپلیکیشن خود را به روزرسانی نکرده‌اند و هیچ‌یک از کاربرانی که از نسخه های جدید «بله» استفاده کرده‌اند گزارشی در این رابطه مطرح نکرده‌اند. در همین حال، دسترسی‌های اپلیکیشن «بله» طبق اصول و مطابق با سیاست‌های گوگل و اندروید است و مجوز دسترسی‌ها در ابتدای استفاده از هر ویژگی «بله» از کاربران درخواست می‌شود.
دسترسی‌های پیام‌رسان «بله» مطابق با سیاست‌های گوگل است

 امین تجملیان، قائم مقام پلتفرم «بله» در گفت‌وگو با خبرنگار سیتنا پیرامون خبر اخیر منتشر شده پیرامون پیام گوگل راجع‌به این اپلیکیشن، گفت: «در روز‌های اخیر تعداد محدودی گزارش درباره خطای سپر ایمنی گوگل از طریق کاربران به دست ما رسید. با بررسی این گزارش‌ها مشخص شد این کاربران مدت‌هاست اپلیکیشن خود را به روزرسانی نکرده‌اند. همانطور که می‌دانید گوگل و سیستم عامل اندروید به طور مستمر سیاست‌های توسعه اپلیکیشن‌های اندرویدی را تغییر داده و به‌روز‌رسانی می‌کنند. به‌روزرسانی برنامه‌ها یکی از روش‌های همراه شدن با این تغییرات است که بله نیز همواره به این موضوع توجه داشته است. به طوری که به صورت معمول هر ماه نسخه جدید خود را در بازارهای معتبر منتشر می‌کند و از کاربران می‌خواهد که برای استفاده از آخرین ویژگی‌ها از نسخه‌‌های به‌روزشده استفاده کنند.»

وی با بیان اینکه پلتفرم بله در حال حاضر بیش از ۲۷ میلیون کاربر ثبت‌نامی و ۱۲ میلیون کاربر فعال دارد اظهار داشت: «هیچ‌یک از کاربرانی که از نسخه های جدید "بله" استفاده کرده‌اند گزارشی در این رابطه مطرح نکرده‌اند. ادعاهایی که در روزهای اخیر در برخی رسانه‌های خارجی در مورد اپلیکیشن "بله" منتشر شده است،‌ صحت ندارد؛ چرا که تمام دسترسی‌های مورد نیاز اپلیکیشن "بله" شفاف بوده و قابل راستی‌آزمایی توسط متخصصین است.»

تجملیان درباره دسترسی‌های این سکو اضافه کرد: «دسترسی‌های اپلیکیشن بله طبق اصول و مطابق با سیاست‌های گوگل و اندروید است و مجوز دسترسی‌ها در ابتدای استفاده از هر ویژگی بله از کاربران درخواست می‌شود.»

انتهای پیام

به این محتوا امتیاز دهید: 

میانگین: 4.3 (11 رای)
سیتنا 1
2024-04-08 19:47

افزودن دیدگاه جدید