کد مطلب: 

291859

رکوردشکنی جدید بیت‌کوین؛ قیمت به ۶۴ هزار دلار نزدیک شد

در ادامه معاملات ساعات اخیر بیت‌کوین به رشد خود ادامه داد و سود خود را بیشتر کرد و قیمت آن برای اولین بار از نوامبر سال ۲۰۲۱ نزدیک به ۶۴ هزار دلار رسید. این ارز دیجیتال به دنبال روند سرمایه‌گذاری ثبت شده است که پس از شروع معاملات صندوق‌های قابل معامله در بورس (ETF) آغاز شد.
رکوردشکنی جدید بیت‌کوین؛ قیمت به ۶۴ هزار دلار نزدیک شد

به گزارش سیتنا به نقل از مارکت، بیت‌کوین در ساعت هفت و ۴۸ دقیقه بعد از ظهر به وقت شرقی،  یک و ۴۸ دقیقه بامداد به وقت اروپا، ۰.۵۲ درصد افزایش یافت و به قیمت ۶۳ هزار و ۴۳۶.۶۴ دلار فروخته شد. اتریوم ۱.۰۳ درصد کاهش یافت و به ۳۴۵۳.۹۶ دلار رسید.

مجموع ارزش بازار جهانی ارزهای دیجیتال در حال حاضر ۲.۳۸ تریلیون دلار برآورد می‌شود که این رقم نسبت به روز قبل  ۱.۵۱ درصد بیشتر شده است. در حال حاضر ۵۲.۴۱ درصد کل بازار ارزهای دیجیتال در اختیار بیت‌کوین است که ۰.۴۹ درصد افزایش روزانه را ثبت کرده است.

حجم کل بازار ارزهای دیجیتال در ۲۴ ساعت گذشته ۱۰۸.۹۸ میلیارد دلار است که ۲۳.۲۵ درصد افزایش داشته است. حجم کل در امور مالی غیر متمرکز در حال حاضر ۹.۵۴ میلیارد دلار است که ۸.۷۵ درصد از کل حجم ۲۴ ساعته بازار ارزهای دیجیتال  بوده و حجم تمام سکه‌های پایدار اکنون ۹۵.۹ میلیارد دلار است که ۸۷.۹۹ درصد از کل حجم ۲۴ ساعته بازار ارزهای دیجیتال را تشکیل می‌دهد.

رکوردشکنی جدید بیت‌کوین؛ قیمت به ۶۴ هزار دلار نزدیک شد

انتهای پیام

به این محتوا امتیاز دهید: 

هنوز رأی ندارید
سیتنا 1
2024-03-04 10:10

افزودن دیدگاه جدید