کد مطلب: 

291356

آسیاتک؛ برنده لوح تقدیر جشنواره ملی بهره‌وری

آسیاتک با ارائه تجربیات خود در زمینه توسعه شبکه فیبرنوری، فضای ذخیره‌سازی ابری و OSS برنده جوایز سیزدهمین جشنواره ملی بهره‌وری شد.
آسیاتک؛ برنده لوح تقدیر جشنواره ملی بهره‌وری

به گزارش سیتنا، شرکت آسیاتک در اختتامیه سیزدهمین جشنواره ملی بهره‌وری که دوشنبه هفته جاری، 30 بهمن 1402 برگزار شد، برای ارائه تجربه موفق خود در توسعه شبکه کشوری دسترسی (اینترنت) بر پایه تکنولوژی فیبر نوری (FTTX) موفق به کسب لوح تقدیر شد. همچنین از آسیاتک برای اجرای پروژه فضای ذخیره‌سازی ابری (Cloud Services)  و استقرار سیستم مدیریت پشتیبان عملیات (OSS)  تقدیر شد. آسیاتک پیش از این نیز برنده جایزه ملی بهره‌وری شده بود.

این جشنواره، سالانه با مشارکت اتاق بازرگانی ایران و با هدف به اشتراک گذاشتن تجربیات و موفقیت‌های مدیران بنگاه‌های اقتصادی برگزار می‌شود. به این ترتیب، شرکت‎‌های فعال در اصناف مختلف، پروژه‌هایی را که با هدف ارتقای عملکرد در حوزه‌هایی چون ارتقای فروش، افزایش بهره‌وری کارکنان، کاهش ضایعات، افزایش رضایت مشتریان و ... که با استفاده از ابزارهای مدیریتی درون سازمانی خود اجرا کرده‌اند‌، معرفی کرده و بیش از 200 داور آنها را بررسی کرده و از تجربه‌های برتر تقدیر می‌کنند.

انتهای پیام

به این محتوا امتیاز دهید: 

هنوز رأی ندارید
سیتنا 5
2024-02-20 12:44

افزودن دیدگاه جدید