کد مطلب: 

291005

مراسم رونمایی از کتاب عطر سجاده‌ها عروج پروانه‌ها برگزار شد

همزمان با دهه مبارک فجر مراسم رونمایی از کتاب"عطر سجاده‌ها عروج پروانه‌ها" با حضور قائم مقام وزیر ارتباطات و رئیس سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی، معاونین و برخی از مدیران و کارکنان این سازمان برگزار شد.
مراسم رونمایی از کتاب عطر سجاده‌ها عروج پروانه‌ها برگزار شد

به گزارش سیتنا، امیر لاجوردی در مراسم رونمایی از کتاب"عطر سجاده‌ها عروج پروانه‌ها" ضمن تبریک دهه فجر عنوان کرد: وظیفه ما عمل به توصیه‌های شهدا است که لازم می‌دانم یکی از توصیه‌های شهید حاج قاسم سلیمانی را بگویم، ایشان همیشه تاکید داشتند برای حفظ نام و یاد شهدا عکس و یا نمادی از آن‌ها در محل کار یا منزل باشد وجود داشته باشد، تا بتوانیم با یادآوری آن‌ها گامی در راهشان برداریم.

وی در ادامه افزود: طبق فرمایشات مقام معظم رهبری، خانواده‌های شهدا در مقام شفاعت قرار دارند و ما همیشه قدردان آن‌ها بوده و هستیم.

در این مراسم معاون توسعه مدیریت و امور منابع و رییس ستاد امور ایثارگران رگولاتوری گفت: در ابتدای حضور رئیس سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی، نشست عمومی با ایثارگران برگزار و تصمیم گرفته شد که خاطرات آن‌ها گردآوری شود که نتیجه آن امروز ما را دور هم جمع کرد.

همایون علی حسینی با اشاره به عملکرد سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی در حوزه ایثارگران تاکید کرد: ما باید تلاش کنیم تا جهاد تبیین را به معنای واقعی تعریف و عملی کنیم.

در پایان مراسم علی اصغر جعفری، معاون هماهنگ‌کننده بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس، گفت: مفتخریم که ۴۵‌ امین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی را جشن می‌گیریم و باید بدانید که امروز جمهوری اسلامی و انقلاب اسلامی قدرتمندتر از هر دورانی است.

کتاب "عطر سجاده ها؛عروج پروانه ها" گردآوری و ثبت خاطرات شهدا و ایثارگران سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی در گفتگو با خانواده ایشان به قلم پرویز میراحمدی است.

انتهای پیام

به این محتوا امتیاز دهید: 

هنوز رأی ندارید
سیتنا 5
2024-02-12 13:14

افزودن دیدگاه جدید