کد مطلب: 

291001

برخورداری تمام استان خراسان شمالی از زیرساخت فیبرنوری و اینترنت پرسرعت تا خرداد ماه 1403

استاندار خراسان شمالی با اشاره به اینکه استان به سمت انجام زیرساخت های مهم پیش می رود، که یکی از این زیرساخت ها اجرای فیبرنوری است، گفت: سه ماه بعد از عید تمام استان از زیرساخت فیبرنوری و اینترنت پرسرعت برخوردار خواهد شد که در پیشرفت استان موثر واقع خواهد شد.
برخورداری تمام استان خراسان شمالی از زیرساخت فیبرنوری و اینترنت پرسرعت تا خرداد ماه 1403

به گزارش سیتنا، محمدرضا حسین نژاد در آیین افتتاح و بهره‌برداری علاج بخشی سد بیدواز اسفراین گفت: با توجه به وضعیت نامناسب آب شرب و کشاورزی در استان، رویکرد و تاکید ما بر تسریع در اجرای پروژه هایی است که به نحوی مرتبط و اثرگذار بر تامین آب شرب و کشاورزی در استان است. 

وی افتتاح این پروژه را در پیشرفت و آبادانی شهرستان دارالقرآن اسفراین مفید عنوان کرد و افزود: 

با همدلی، حضور قوی و هم افزایی بین مسولان و شورای اسلامی شهر این پروژه در شهرستان اسفراین با سرعت به نتیجه رسید و این شهرستان باید با سرعت مراحل پیشرفت فرهنگی، اجتماعی و عمرانی خود را طی کند.

حسین نژاد با اشاره به اینکه سد گلمندره به مرحله آبگیری رسیده و از فاجعه سیل بردگی جاده و صدمات مالی و جانی به مردم جلوگیری کرد، اظهارداشت: با اجرای پروژه انتقال آب سرانی، شیروان، فاروج، بام و صفی آباد و اسفراین و بجنورد از آن بهره مند می شوند که از اهمیت بالایی برخوردار است.

 استاندار خراسان شمالی افزود: با توجه به اینکه مجوز ماده ۲۳ این پروژه اخذ شده است از شما به عنوان معاون پارلمانی رییس‌جمهور درخواست داریم در برقراری اعتبار و سرعت اجرای پروژه کمک کنید.

حسین نژاد با اشاره به اینکه استان به سمت انجام زیرساخت های مهم پیش می رود که یکی از این زیرساخت ها اجرای فیبرنوری است، تصریح کرد: سه ماه بعد از عید تمام استان از زیرساخت فیبر نوری و اینترنت پرسرعت برخوردار خواهد شد که در پیشرفت استان موثر واقع خواهد شد.

وی با بیان اینکه اعتبار سفر رئیس جمهوری به استان۱۲ و هفت دهم هزار میلیارد تومان است که در تکمیل پروژه های مختلف راه روستایی، فضای آموزشی و تکمیل سد، استفاده خواهد شد، اظهارامیدواری کرد: پروژه های خوبی که در سفر رئیس جمهور به استان مصوب شده است با تامین اعتبار و با کمک وزیران به نتیجه برسد. 

استاندار خراسان شمالی با اشاره به حضور با برکت معاون پارلمانی رییس‌جمهور به استان گفت: امیدواریم با کمک شما بتوانیم با سرعت، پروژه های استان را پیش ببریم و مسیر عمران و آبادانی استان را طی کنیم.

انتهای پیام

به این محتوا امتیاز دهید: 

هنوز رأی ندارید
سیتنا 5
2024-02-12 12:30

افزودن دیدگاه جدید